Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan kutyafajta, ami...

Létezik olyan kutyafajta, ami kis lakásban, egyedül is jól érzi magát, de nagytestű?

Figyelt kérdés
Nem kérek vitát meg okoskodást, plüsskutyás kommenteket. Ha véleményed szerint nincs ilyen fajta, akkor kérlek írd azt, hogy nincs, de ne kötekedj! Köszönöm.

2013. jún. 24. 16:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Diesel23!

Ez mind szép és jó, de az angol bulldog nem egy nagytestű kutya, úgyvélem. :)

2013. jún. 24. 16:20
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

9. válaszoló: hát a havanese tipikus, PICI szobakutya. :)

2013. jún. 24. 16:22
 13/21 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat!!
2013. jún. 24. 16:32
 14/21 anonim ***** válasza:
Csakhogy Ő ne, amngol bulldogot írt, hanem amerikai bulldogot, ami kb 50 kiló.... úgyhogy mondhatom, hogy nagytestű. Én is 2 nagytestű (bár 35 kiló körül mozognak) kutyával vagyok egy lakásban, ami nagy lakás (90 nm), viszont sok séta kell és nem sokat vannak egyedül. Ha 8 órát egyedül vannak-ami ritka, akkor valószínű valamit megrágnak. De ez nem jellemző, hogy ennyit egyedül lennének. Ha csak 4 órát lenne kb egyedül, az simán kibírható! Ha le van utána meg előtte mozgatva. Ja és enyémek munkakutyák, elég pörgősek.
2013. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy miért kell ahhoz "fajtának" lennie. Lehet hogy amelyik nagytestű kutya, és panelban is nagyszerűen ellenne az egy utcai vegyes keverék, vagy egy fajtajellegű keverék. Az országba van egy tucat menhely, elmondod az igényeidet, és olyan kutyát kapsz ami azoknak megfelel. Kinézetre és viselkedésre, jellemre egyaránt.....
2013. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem bullmasztiffom van 53m2-es panelban, le van fárasztva minden nap (a mozgásigénye sem óriási, teljesen átlagos), lényegében a nagy területigényű kutyákon kívül bármilyet választhatsz (ezek általában a pásztorkutyák), ha megfelelően lemozgatod :)
2013. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%
4 óra az nagyon kevés, szinte semmi. Simán végig alussza. :) Konkrét fajtát nem tudok javasolni neked, mert csak kistestűekkel van tapasztalatom (most uszkárom van, végül is abból is van óriás, de gondolom nem arra vágysz. :)) Csak azért írtam, hogy a 4 óra miatt egyáltalán ne aggódj. Nem csak kismamáknak, nyugdíjasoknak és munkanélkülieknek van kutyájuk, hanem napi 8-9 órát dolgozó embereknek is és nincsen semmi gond. :)
2013. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem kuvasz volt lakásban és semmi gond nem volt vele. Nemrég költöztem kertesbe és a kutty most is bent van csak akkor megy ki ha én is:)4 éves hatalmas kan.
2013. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az idősebb másfél éves lett ebben a hónapban. most 51kiló. A kissebbik most lett 1éves ő 48 :D
2013. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszönök mindenkinek!
2013. júl. 2. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!