Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutyám...

Mit csináljak ha a kutyám utálja a cigányokat?

Figyelt kérdés
Az még oké hogy a kertből ugatja őket, de sétánál is hihetetlenül felidegesíti minden cigány, majd' nekik akarna ugrani. Fehéremberrel soha semmi baja nincs, de valamiért minden cigánytól teljesen kiborul. Miért lehet ez?
2013. jún. 26. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Majd biztos jönnek az "okos kutyád van" kommentek :)

Egyébként nem tudom, biztos, hogy van bennük valami más, a temperamentumuk, a viselkedésük, mert sok kutya van, akik ugyanígy reagálnak rájuk.

2013. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%
Az én kutyám is ilyen szerencsére
2013. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is megenné őket,de engem ez annyira nem zavar.A szomszédban cigányok laknak és meglehetősen sokszor itt a fél család (100fő:D) és megy a muzsika meg az üvöltözés.Ezt má fél év alatt hál' Isten megszokta a kutya,de séta közben mindig megugatja őket.

Nem tudom mi az oka,nyilván ő is érzi,amit a legtöbb normális ember is.

Mondjuk az enyém az alkoholistákat is megugatja :D

2013. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sétánál nem engeded, hogy kifejezze az utálatát. Ezt úgy hívják, közömbösség. Amelyik kutyát sétáltatnak, annak nincs joga válogatni kit szeret, kit nem.
2013. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De hogyan? Más esetben mindig könnyen korrigálható, ilyenkor viszont nem akar leállni.
2013. jún. 26. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Egyrészt a viselkedésük miatt nem szereti őket. Másrészt az én kutyám azokat az embereket nem szereti akiket én sem. Morog a cigányokra, az alkoholistákra, és azokra is akik felidegesítenek. Annyit tudsz csinálni, hogy kikerülöd őket.
2013. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Okos kutyád van.

Engedd rájuk a kutyikád :)

Remélem valami harci kutya.

2013. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden kutya utálja a cigányokat, azok meg félnek tőlük :D A mieink is.
2013. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!