Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden rocker lány útálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden rocker lány útálja a cigányokat?

Figyelt kérdés

Vagyis hiába rocker meg rendes cigány fiú ( szülei dolgoznak)? Majdnem minden barátom rocker és ők szoktak ilyennel húzni, ez mennyire igaz?

( nem hard rockerekre gondolok hanem inkább olyan , hinder, rise against kedvelőkre akik rockeresen is öltözködnek).


2012. nov. 1. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kevered a rock zenét az emóval. A kérdésre is válaszolva az ember zenei ízlése ritkán befolyásolja az előítéletességet. Max. akkor, ha valaki nagyon nemzeti érzelmű zenét hallgat, de akkor sem feltétlen. A felsorolt emó bandáknak semmi közük a rasszizmushoz, és tudtommal a szövegeik se olyanok.
2012. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Alternative punk rock :-/

kösz a választ de szerintem nem emo bandák.

2012. nov. 1. 20:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, az is egy erre a műfajra használt név. De ezen ne akadjunk ki. A rock a Deep Purple, Led Zeppelin és társai. De ez igazából nem ide tartozik. A válasz lényegét szerintem a műfaj nélkül is érted.
2012. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó, tisztában vagy azzal, hogy mekkora marhaságot írtál? Inkább hallgass ha nem értesz valamihez...
2012. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 MolotovPunk ***** válasza:
Konkrétan én is Metált hallgatok általában és van sok rocker ismerősöm,csajok is.A válaszom kérdésedre.Nem mindegyik.
2012. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Háát.. Én amolyan rockernek vagyok mondható, és utálom, de nem emiatt, hanem a bátyám nevelte belém.


Ezek a nézetek nem zenei eredetűek, nyugodj meg. :) Ha igen, akkor az olyan "ki akarok tűnni a tömegből" viselkedés, nem a rockot szereti, hanem amit az képvisel. Tehát nem is igazi rocker!! Haha...ha így folytatom, akkor paradoxon lesz belőle! :P

2012. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
rocker cigany? az mi fan terem?
2012. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A Hindert nem ismerem, de a Rise Against rohadtul nem emo. Istenem, ekkora ökörséget.... Te is csak a betanult szöveget mondod, hogy jaj a Led Zeppelin, meg stb. Jó, régi jó bandák, de attól még minden mást nem kéne leemozni...


Hogy a kérdéshez is szóljak: ha tényleg rendes vagy, meg a családod is, akkor szerintem nem kéne, hogy bajuk legyen veled. Aki normálisan viselkedik, és nem a "tipikus cigány viselkedést" követi, azzal nincs baj. Azért elvakult rasszistáknál ne próbálkozz. :D

2012. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt még hozzátenném az offos részhez, hogy a Rise nem rock, de főleg nem emo. Dallamos hardcore.

Ennyit szerettem volna. :D

2012. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is van olyan cigány ismerősöm, akinek a szülei rendesek és a gyerek KAPASZKODJATOK: Legszívesebben kiírtaná az összes cigányt...megkérdeztem miért? azt mondta azért, mert rá ne hozzon egy tetves g*ci cigány se szégyent...>.< (és se nem fehér, se nem rocker a csaj)

AMúgy ez nem zene függő... :)

2012. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!