Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vőlegényem utálja a cigányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegényem utálja a cigányokat, és ezt ki is mutatja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A vőlegényem iszonyatosan rasszista, pedig félig ő is cigány, ugyanis az apja családja roma, édesanyja magyar. Sokszor kerültem miatta kellemetlen helyzetbe, pl anya egyik régi barátnője is cigány. Nagyon rendes, tisztességes nő. Találkoztunk vele valamelyik nap, és bemutattam a vőlegényemet neki. Ha láttátok volna azt az undort a szemeiben...szegény nő 1 perc után lelépett, mert teljesen zavarba jött. Nem értem miért viselkedik így, és már elegem van belőle. A szép szóra pedig nem hallgat. Már annyiszor beszéltem vele erről. Arra rájöttem, hogy szégyenli a roma származását, és ezért utál minden cigányt. De nekem elegem van, hogy mindig kellemetlen helyzetbe hoz. Néha már azon agyalok, hogy visszaadom neki a gyűrűt és szünetet kérek. Szerintetek mit tegyek?
2012. jún. 7. 22:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
becsüld meg..
2012. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi...
2012. jún. 7. 22:21
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

ezért felbontanád az eljegyzést?? Érdekes vagy.

Most nem tudsz vele mit csinálni,ő ilyen tudtad az elejétől fogva,ha már eljutotattok az eljegyzésig nem tudom milyen csodát vársz?

2012. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mert általában a félvérek a legnagyobb "hazafik".


Rengeteg Hoffbauer, Zlatischty, Horváth vezetéknevű hazafi nagymagyart ismerek.


Egy egyfajta kisebbségi komplexus, nem más.

2012. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem tudtam. Honnan a fenéből tudhattam volna, hogy cigány létére utálja a cigányokat? Amúgy meg én vagyok érdekes, amikor nem egyszer támadtak már ránk romák, mert nem bírja befogni a száját? A én testi épségemet is veszélyezteti ezzel, nem csak a sajátját. És félek, hogy egyszer komoly baja lesz.
2012. jún. 7. 22:25
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén: az eljegyzés előtt is pont így viselkedett, nem?

A lánykérésnél kell elgondolkodni, hogy akarsz-e ilyen lovat... nem csak pihegve igent mondani, mert végre jött egy balek, aki megkért, és de jó, felveheted a nagy fehér ruhát a nagy napon.


Egyáltalán nem értem, miért volt egyáltalán eljegyzés?!

Ne tarts szünetet.

Ilyen egy párkapcsolatban nem létezik.

Szakíts vele, és menjetek a magatok útjára. Megváltoztatni sosem tudod, és nem is érdemes úgy elkezdeni egy kapcsolatot, hogy listát írsz arról, mit fogsz belőle kinevelni. Így viszont csak folyamatosan konfliktus lesz. Addig szakítsatok, amíg meg tudjátok tenni szépen, csendesen.

2012. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
mert többre tarja magát,,és a válán hordozza a többiek szemetjét!!!ha adsz neki időt,majd bizonyít és lenyugszik!
2012. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Első válasz értékelését nézd meg még egyszer, kedves kérdező..
2012. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ez a cigány utálat azért nem tűnt fel, mert külföldön éltünk, pár hónapja jöttünk haza, azóta látom ezt rajta.
2012. jún. 7. 22:28
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem értékeltem senkit, nem foglalkozok a pontozással.
2012. jún. 7. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!