Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bélgyulladás. Milyen kilátások...

Bélgyulladás. Milyen kilátások vannak továbbiakban?

Figyelt kérdés
5 hónapos amstaff kan kutyus tegnap infúziót kapott mert napok óta nem evett, ivott. Véreset hányt és férges is volt. Állatorvos látta! Hazavittük rengeteget iszik, enni nem hajlandó. Viszont iszik sokat ami jó mert így nem szárad ki. Ma is vissza kell vinni a dokihoz. Gyógyszert is kap de volt, hogy kihányta. Pasztát is kell a szájába nyomni. Nagyon szomorúan néz. Van esélye a gyógyulásra?
2013. jún. 26. 13:28
1 2
 1/19 anonim válasza:

biztos hogy van, ne aggódj. :)

meg fog gyógyulni a kutyád.

2013. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) A páromé, van még rajta kívül 2 amstaff kutyusunk. A picinek a tesója meg az anyjuk. De ők nem lettek betegek, mert ez a pici aki most beteg ő a párom nagypapájához lett rakva. De ott vagy valamit megevett vagy nem tudom ami ehhez vezetett. Szerencsére időben lett állatorvoshoz juttatva. A két másik amstaff kapott féreghajtót de ők nem férgesek hál'istennek. :) Én is bízok benne, hogy meggyógyul mivel fiatal, életerős kutyáról van szó.
2013. jún. 26. 13:38
 3/19 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy meg fog gyógyulni,ne aggódj. Szorítok neki! :)
2013. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
parvo?
2013. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom mert én nem voltam ott tegnap a dokinál párom volt és az apja...ezt viszont elfelejtettem megkérdezni. Minden oltását egyébként megkapta. Az összes kötelezőt. Köszönöm a biztatást :)
2013. jún. 26. 13:45
 6/19 Chimaira ***** válasza:
Van egy gyógyszer.. nagyon jó tényleg! Tapasztalatból mondom. Vény nélkül lehet kapni akármelyik patikában az a neve, hogy bolus adstringens. Próbáljátok meg sztem BIZTOSAN működni fog. Jobbulást!
2013. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen ezt felírta a doktor úr és már kapott is! Én is szedtem és jó volt.
2013. jún. 26. 13:46
 8/19 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha Normaflore-t rakok a vizébe az is jelent valamit vagy felesleges?
2013. jún. 26. 13:46
 9/19 anonim ***** válasza:

Azért egyszerre teli rakni mindennel sem jó dolog.Amiket az orvos mondott kapja meg,és várjátok,hogy javuljon.

Amennyiben nem javul,vigyétek vissza.


Sok sikert!

2013. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Chimaira ***** válasza:
Sztem a gyulladáson semmiképp nem segít, de most biztosan sokkal nehezebben emészt szegénykém és ezzel sokat tudnál neki segíteni, mert ha pótolod a bélflóráit, (főleg gondolom antibiotikumot is szed vagy szedett) akkor sokkal könnyebben fog emészteni és így nem veszít el egy csomó értékes tápanyagot. De am kérhettek a dokijától, szoktak adni ilyen sárga port, ugyanaz mint a normaflore csak direkt kutyusoknak és ráadásul sokkal olcsóbb is.
2013. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!