Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem túl kicsi a kutyám?

Nem túl kicsi a kutyám?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy németjuhász kiskutyát 2 hónapos és a magassága 27cm a súlya 4kg, nem túl kicsi ez???

2013. jún. 27. 15:21
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönök mident! Így van :)
2013. jún. 28. 11:16
 22/24 anonim válasza:
Szia,a sulya miatt ne aggodj sztem,mert utol fogja erni magat.Nekem is van egy kutyam,en is 6 hetesen hoztam el,szaporitotol,amerika es dorset bulldog szuloktol.En sem voltam elegedett a meretevel,sulyaval.Most egy eves,de olyan mintha kolyok lenne,8 honaposnak nez ki.Pedig rendszeresen eszik,jo minosegu tapot kap,plusz adok huseleseget is,mindent ami kell.Vannak lassabban fejlodo kutyak,ugy mint az embereknel.Nem nonek egyszerre.A kepet elnezve sztem ha keverek is,tobb a nemetjuhasz benne.A paromnak is volt egy nemetjuhasz szuloktol hozott kolyok,es felnove ugy nezett ki,mint egy nagy macko.Valamelyik ose nem nemetjuhasz volt,es azt orokolte.Nemetjuhasznak tul nagy volt,logo fulek,nagy bunda.Elofordul,de tanysztotol nem forduhat elo,ez biztos.Ezert is kerik el az arat,amit meg is ertek.
2013. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
kérdező: most mekkora a kutyád?
2013. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
És most mekkora? :-)
2014. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!