Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem túl kicsi a kutyám?

Nem túl kicsi a kutyám?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy németjuhász kiskutyát 2 hónapos és a magassága 27cm a súlya 4kg, nem túl kicsi ez???

2013. jún. 27. 15:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Akkor is hatalmas hasa van eltekintve attól, hogy hogyan áll. Szerintem is keverék, egy fajtiszta ennél kicsit mackósabb, több bundájuk van és úgy az összkép sincs meg hogy én rá mondjam hogy 100% németjuhász. De ha beütöd google-ba hogy németjuhász kölyök akkor ég és földek a tiedhez képest.
2013. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Értem, akkor milyen keverék lehet az anyja az biztosan németjuhász őt láttam mikor elhoztuk, de valahogy nemtudom elképzelni, mivel több fajtatiszta szukája volt, nemhiszem, hogy csak úgy mindenféle kutyával pároztatná, nah de mind1. És akkor kevesebbet adjak neki???
2013. jún. 27. 19:54
 13/24 anonim ***** válasza:

törzskönyve van a kutyusnak? oltási könyv benne a már megkapott oltásokkal, féregtelenítéssel? chip van benne? azt honnan tudod hogy van 8 hetes? a törzskönyvéből?


ha ebből egy is hibádzik hidd el az nem tenyésztő hanem szaporító volt. ezek után pedig hidd el hiába hogy az anyja német juhász akkor sem lehetsz benne biztos hogy az apa más fajta vagy a szomszéd keverék e.

2013. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Persze megértem ezt, neki nincs törzskönyve de oltást azt én adattam be neki, a korát akitől hoztuk attól tudom és az állatorvos sem mondta kevesebbnek, egyébként 6 hetesen hoztuk el és most 7 hetes. Nem azt mondom, hogy 100% fajtatiszta, de hittem neki, nah majd ha nagyobb lesz meglátom attól még ugyanúgy fogom szeretni, hogy nem fajtatiszta. :)
2013. jún. 27. 20:28
 15/24 anonim ***** válasza:

A kiskutyád nem sovány. Tehát a súlyához jó a nagysága is. Naponta minimum 3x etesd, mert az egyszerre sok étel is ilyen nagy hasat eredményez. Felnőtten is megmarad ez a forma akkor neki.

Mivel eteted? tartsd vékonyabban, mert meg fog rogyni a gerince.

2013. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
3x etetem hát most csináltam neki csirkecombot megfőztem, tettem bele virslit, zöldségeket, és mielőtt odaadom dobok bele neki tápot, de azt mindig otthagyja : D
2013. jún. 27. 22:22
 17/24 anonim ***** válasza:
ingyen hoztad el?
2013. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
igen, ahogy írtam ismerőstől hoztuk
2013. jún. 28. 10:42
 19/24 A kérdező kommentje:
Egyébként testvéreit pénzért adta el és szentül állítsa, hogy fajtatiszta, de végül is nem az a lényeg, hanem h nem-e túl kicsi
2013. jún. 28. 10:47
 20/24 anonim ***** válasza:

tegnap 22:22

Nem kell keverni a tápot és a főzött ételt. Ha valamit nem eszik meg, akkor nem éhes, túl van etetve. Tudni kell, max mennyi mennyiség a megfelelő egy étkezésre. Ahogy nő a kutya, természetesen emelni kell az adagot. A mérete miatt meg ne aggódj. Azt írod, bármi legyen is, szereted. Akkor ne foglalkozz, mekkora. Egészséges legyen és 8 hónapos kora körül úgyis kiderül, milyen lesz a végleges formája.

2013. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!