Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes kiskutyámban bolhákat...

6 hetes kiskutyámban bolhákat találtam, és lefújtam chemotox-szal. Lehet ebből baja?

Figyelt kérdés
Száját, szemét eltakartam. Ha lehet neki baja akkor mennyi idő múlva jön ki és mi az?

2013. jún. 30. 17:37
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
már fürdetjük... jó alaposan de most mit lehetne vele csinálni hogy mégis elkerüljük a mérgezést vagy mittudomén azért 4 óra eltelt ám. tejet itatni vagy?
2013. jún. 30. 17:59
 12/44 A kérdező kommentje:
valaki!!!!?!!!
2013. jún. 30. 18:13
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Örülj ha nem lesz semmi baja. Meg annak is hogy nem nyalogatta le magáról... bár lehet hogy lenyalogatta.

Hívd fel a dokit. Elmondod mit csináltál, majd ő reagál rá. Sok mindent már nem tudsz csinálni.

Máskor gondolkodj mielőtt ekkora baromságot csinálsz!!

2013. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

Tejet pedig ne adj neki.. -.-"

Inkább fogd magad és olvass utána hogy hogyan is működik egy kutya.. mielőtt még kinyírod. :)

2013. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
most komolyan nem éli meg a holnap reggelt?
2013. jún. 30. 18:17
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
kérdezed meg a dokit,de szerintem ha nem nyalogatta le magáról akkor nem lesz nagy baj ha jó alaposan megfürdeted,de legközelebb nem ártana gondolkodnod
2013. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem fog belehalni, (ha nem nyalogatta le magáról)de ettől függetlenül még lehet baja. Hívd fel a dokit. Utána pedig kezdj el olvasni a kutyákról. Máskor pedig GONDOLKODJ!
2013. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem nyalogatta le magáról folyamatosan vele voltam és nem nyalogatta magát 1x se csak vakarta a bolhák miatt nagyon nagyon televolt bolhával minden ugráltak ki beöle anyi volt lábán fülén farkán mindenhol és nagyon sajnáltam.. sirt folyamatosan és akkor megtettem amit nem szabadott volna beagleröl van szó. nem sokat fujtam rá... de azért kapott. most jó alaposan megfürdettük.mire derül ki ha valami baj van?
2013. jún. 30. 18:22
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

holnap reggelig tüzetesen nézzétek, mutat e valami betegségre utaló jelet.

De még az elkövetkezendő 2-3 napban is.

Azért majd egy állatorvoshoz is vigyétek el, pár kis vizsgálat sokat segít, és még a bolhákra is mond valamit.

2013. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
voltunk állatorvosnál, a befújás után kb 1, 1és fél órával, akkor meghallgatta a szívét, meg ilyenek akkor azt mondta, hogy nincs semmi baja...de a chemotoxot nem mondtuk neki.
2013. jún. 30. 18:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!