Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes kiskutyámban bolhákat...

6 hetes kiskutyámban bolhákat találtam, és lefújtam chemotox-szal. Lehet ebből baja?

Figyelt kérdés
Száját, szemét eltakartam. Ha lehet neki baja akkor mennyi idő múlva jön ki és mi az?

2013. jún. 30. 17:37
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
amúgy most alszik..de nagyon félünk..
2013. jún. 30. 18:39
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

és miért nem mondtátok?

nyilván nem a szívével lesz először baj hanem bőrelváltozások lehetnek rajta,elvégre irritálhatja a bőrért,meg nyilván másképp vizsgálja meg ha tudja hogy mi a helyzet

2013. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
mert nem tartottam nagy jelentőséget neki...
2013. jún. 30. 18:54
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Nemnemnem...nem értem egyszerűen...mikor rá van írva a VEGYSZERre, hogy csak kesztyűvel szabad, és szigorúan úgy, hogy ne lélegezzük be. Aztán elviszed állatorvoshoz, és nem mondod meg a legfontosabb dolgot. Te is úgy mész orvoshoz, hogy eltitkolod, hogy mi a bajod? Tényleg nem tudom felfogni, hogy minek az ilyen embernek kutya, aki nem képes felelősséget vállalni, nemhogy egy másik életért, de a saját tetteiért sem. Szerintem imádkozz, hogy ne legyen semmi maradandó károsodása a kutyusnak, és hívd fel az orvost is, hogy valamit elfelejtettél elmondani.
2013. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
de amúgy most megnéztem, és már lejárt a chemotox szavatossága..az jó vagy rossz?
2013. jún. 30. 19:11
 26/44 anonim ***** válasza:

"mert nem tartottam nagy jelentőséget neki..."

akkor pontosan miért is pánikolsz most?

amúgy nem lesz tőle jobb

2013. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

az semmit sem jelent,hogy lejárt..

figyeljétek és bármi tünete van rohanás a dokihoz!

de jobb lenne kivizsgáltatni!!

én a helyedben megmondtam volna,hogy chemotoxot fújtál a kutyára,lehet kioktatott volna,de megérdemelted volna!


idegrendszeri vagy bármi baja lehet,ez nem ma fog kiderülni,lehet nem is pár nap ,hanem akár hetek vagy hónapok múlva kijön rajta vmi betegség ami ez miatt volt!


vidd el orvoshoz kivizsgálásra ha nem akarod,hogy baja legyen!

2013. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

hát ha ezt nem olvasom a saját szememmel az tuti nem hiszem el hogy létezik ilyen.


egyszer befújt ilyen tré sprével az anyósjelöltem. mi csak addig érintkeztünk vele míg a frissen befújt helységen átmentünk. tehát pár pillanat volt. szegény kutyámat annyira irritáltam pusztán ez hogy a nyála csorgott mint valami veszett kutyának. én fel is hívtam az orvost minimum hogy van e aggodalomra ok. eszembe nem jutna ilyennel mérgezni a kutyám még külsőleg sem.


szerintem te egy nagyon fiatal gyerek lehetsz ha ennyire nagy butaság eszedbe jutott hogy befújd a minden bizonnyal szapis hat hetes bolhás kutyát. azonnal vidd el orvoshoz és mond el neki pontosan mit tettél. vidd el a flakont is hogy meg tudja nézni. hadd döntse el az orvos szükséges e bármi, ne itt várj a csodára.

2013. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
ha nem is viszed el, legalább hívj fel egy dokit és magyarázd el hogy pontosan mi történt.
2013. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
ha valamit észre veszek rajta hogy nicns rendben azonnal orvoshoz viszem de 2 hét mulva viszem oltani akkor megmondom neki hogy vizsgálja meg nézze meg mert ez és ez történt. de most igy.. nem hinném hogy akkora baja lesz neki
2013. jún. 30. 20:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!