Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes kiskutyámban bolhákat...

6 hetes kiskutyámban bolhákat találtam, és lefújtam chemotox-szal. Lehet ebből baja?

Figyelt kérdés
Száját, szemét eltakartam. Ha lehet neki baja akkor mennyi idő múlva jön ki és mi az?

2013. jún. 30. 17:37
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, megúsztátok gond nélkül. Viszont az elkövetkező pár napban, ha bármi jelét látod a kicsin, hogy nem olyan, mint máskor, orvos és megmondani, hogy mi volt az előzmény.
2013. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
96%

Összegezzük:beszereztél szaporítótól egy full bolhás 6 hetes kiskutyát,akinek a törvény szerint 8 hetes koráig az anyjával kellett volna maradnia.Majd ahelyett,hogy állatorvostól kértél volna biztonságos szert(nem mellesleg azért is,mert bélféreggel is teli lehet és a féreghajtó is kéne),otthon lefújtad egy olyan szerrel,amin világosan rajta van,hogy bőrrel nem érintkezhet.Majd megmutattad az orvosnak a kiskutyát,de szégyellted bevallani neki a saját hülyeségedet és letagadtad a legfontosabb infot.

Nagyon kezd olyan lenni ez az egész,hogy kamu kérdés.Ennyire ostoba nem lehet valaki,mert akkor az illető már totál életképtelen.

Minél előbb keress a kiskutyának egy normális gazdát,mert ki fogod csinálni.

2013. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamu, ennyire nem lehet ostoba valaki....
2013. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
most hogy van a kutya?
2013. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem lévőek már nagyjából leírták a választ is meg a véleményemet is; én csak 1-2 apróságot fűznék hozzá.


Fel kéne nőni a feladathoz, hogy egy élőlényt vettetek magatokhoz, akiért felelősséggel tartozol és nem utólag kéne gondolkodni hanem előre! Továbbá nem csak a kutyanevelés feladatához kéne felnőni, hanem amúgy is, mert (már ne is haragudj, de) elég szánalmas, hogy azért, mert nem mered vállalni a tetteid következményét egy fejmosás formájában a doki előtt, inkább rizikózol, hogy vagy lesz baja a kiskutyának vagy nem; úgy, hogy a kölyökkutyák immunrendszere még korántsem olyan ellenálló, mint a felnőtteké és még minimum 2 hétig az anyja mellett lenne a helye.


Remélem, hogy nem lesz semmi baja szegény kutyának.

2013. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
51%
Ismerem a kérdezőt, nem lett semmi baja.
2013. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
79%

Azért mondd meg neki,ha ismered,hogy fából vagy vasból kell neki kutya,nem élő.

A kutya jobban járna,ha normális emberhez kerülne.

2013. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy normális, meg oda figyel rá, meg minden, csak ez az első kutyája, és így hirtelen megijedt..
2013. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
az hogy első kutya és megijedt nem mentség a hülyeségre
2013. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
jó az igaz, de tanult belőle az 100%.
2013. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!