Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek furán megy a kutyám?

Szerintetek furán megy a kutyám?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit olyan, mintha esne egyik lábáról a másikra, főleg a 2 hátsó lába. Szerintetek?

http://www.youtube.com/watch?v=YQoUHfbEFgk&feature=youtu.be


2013. júl. 2. 18:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy valami nem oké szegénnyel! Kéne, hogy lássa egy normális orvos!
2013. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Még csak 2 éves, és igen, ha nagyon fut, akkor a 2 hátsó lábát egyszerre emeli, ugrál, mint egy nyuszi. :(

Tudom, hogy jó lenne ha látná egy orvos, de apám szerint a csonterősítőtől jobb lesz és nincs szüksége orvosra.. Mit mondjak neki, hogy elvigye? Nem hallgat rám sose..

2013. júl. 2. 20:57
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
én csinálnék egy röntgent, ő egy küllemre szelektált csapott faru németjuhász, én láttam már ennél rosszabbat is, és nem volt DP-s. De a röntgen a megbizható. Zöldkagylóval, és megfelelő mozgatással gyönyörűen szinten lehet tartani, akár még javitani is rajta. A kutya hátulját kell erősiteni, erre a legjobb módszer az uszás.
2013. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Talán mutasd meg neki ezt a kérdést, és mond el neki hogy a kutya a mozgása alapján dysplasias. Nézzen utánna, sqjnos nem fog megyógyulni. Vannak készítmények amivel csökkenteni lehet a fájdalmát, de ez nem csonterőssítő. Mert jó ha tudod, tudjátok ez a betegség nem kis fájdalommal jár. Ahogy mulnak az évek a fájdalom egyre nagyobb lesz. Nem lesz más megoldás mint elaltatni. Nekem is van dps kutyám, tudom miről beszélek. Jó lenne ha nem kellene fájdalomban élnie.
2013. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
beszéld rá apádat! amúgy nagyon helyes kutya :)
2013. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!