Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Okkal nem szeretem a kutyámat?

Okkal nem szeretem a kutyámat?

Figyelt kérdés

amikor apuék ideköltöztek volt egy Dorka nevű kutya. neki lett pár kölyke. no de nem családfát akarok írni. szóval. van Berci, Bundás és Pajti. Berci a legfiatalabb. nagyon aranyos és intelligens néha rájön a dolog és amikor kinn vannak a csirkéink (van csirkénk) akkor megkergeti őket. a fiatalokat néha meg is eszi. no de nem is Berci a baj hanem Bundás és Pajti. most is! most Kedden Bundás megfogta az egyik kiscicánkat (én macskás vagyok) és ez engem nagyon ledöntött. mivel a cica az én kicsi cicám volt akiért oly sokat küzdöttem... és már már útálom azt a 2 dögöt! (Bundást és Pajtit) jogosan vagyok rájuk mérges? és mielőtt azt mondjátok hogy "ne büntesd azért amiért megfogta! hisz nem tudhatta!" hát pedig apu mondta ott trónolt a cicámmal! igen is tudta hogy mit művelt! és nem ez volt az első eset! volt olyan is hogy Pajtinál az első Bundinál a hátsó mancsok és úgy rángatták a cicát (ez régen volt) és már elegem van hogy megfosztanak ezek a dögök azoktól az élőlényektől engem akiket megszerettem és küzdöttem értük. mindent romba döntenek ami a lelkemben van! mindent! mit tegyek?


13 lány


2009. okt. 16. 18:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó, úgy értettem, hogy nem 1 méter magas, 80 kg-os kutyák valszószínűleg.
2009. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem nem annyira nagyok. de mondok én neked valamit! unitesóm kis szőrpamacsa kisebb mint egy kifejlett macska de olyan erőteljes! hogy csak na! a mieink meg 2X nagyobbak egy kifejlett macskánál
2009. okt. 16. 18:48
 13/17 anonim ***** válasza:
94%

Tehát félsz is a kutyáktól.Remek.

Van továbbá egy szadista hajlamú apád,aki csak a verést ismeri nevelési módszerként.

Egyre szebb a történet...

Hány éves is vagy tulajdonképpen?

2009. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A második vagyok. Azt hiszem nincs sok választásod, el kell kezdened felmászni a ranglétrán (különben soha nem lehet macskád). Meg kell tanulnod falkavezérként viselkedni (nyugottan, higgadtan) és át kell venned a hatalmat. Olvasd el Jan Fennel könyvét és alkalmazzad!

Ha nincs meg -> elküldöm, csak írd meg.

2009. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

megmodom őszintén, nektek nem valók kutyák! jobb helyük lenne egy olyan gazdánál aki megadja nekik mindennapi több órás fogalalkozás, legyen az séta, játék, tanítás, etetés, szőrápolás, stb. Legyen inkább egy, akivel kölyökkorától kezdve fogsz járni rendszeresen kutyaiskolába, (ha már kell valaki aki őrizze a házat), rendszeresen fogol vele fogalalkozni és elolvasol pár internetes oldalt, kutyakönyveket (azok a legjobbak), szocializálod, tehát hogy ne öljön más állatot (tehát szoktatni kell az állatokhoz és hiába van kertetek naponta ki kell vinni sétálni, hogy civilizált legyen), és igy az összes állatod jól jár.....persze most nem azt mondom, hogy dobjátok őket utcára, hanem ajándékozzátok el valakinek, aki mindent megtud nekik adni!!! vagy esetleg hagyjátok meg azt a kutyát akit legjobban szerettek és soha nem késő kuytasuliba járni és igazi gazdának, falkavezérnek lenni!!! hogy milyen az igazi falkavezér? olvass cikkeket, könyveket erről és minden jó lesz!!!

15lány

2009. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszi.. majd lesz valami! (ha tudok persze csinálni valamit)
2009. okt. 17. 09:41
 17/17 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek, nektek nem való kutya.

Az apádnak azért, mert nem ért hozzá és nem is akar!

Neked meg azért nem, mert nem vagy olyan megszállott kutyás, hogy annyit és úgy foglalkozz velük, ahogy kéne és kialakítsd magadban a képességet a falkavezérség átvételéhez.

Ezzel nem megbántani akartalak, ez az őszinte igazság.

Tartsatok inkább akkor több cicát (persze ivartalanítva).

Ha meg csak házőrző kell, szereljetek be riasztót, az nem igényel napi foglalkozást, nem kell etetni, oltani, nem kell ivartalanítani, a riasztó nem ellik kölyköket és nincs vele annyi probléma sem, ha nem törődtök vele. És még az állataitokat sem eszi meg.

Kizárólag házőrzésre tartani egy élőlényt, hááááááát nem igazán fair! És ha még verik is, pláne!

Bocsi, de én inkább az apádat verném meg!

2009. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!