Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betegesen rettegek attol,...

Betegesen rettegek attol, hogy egyszer a kutyam gyomorcsavarodast kap?!

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete tudtam meg, hogy milyen gyakori a gyomorcsavarodas. Azota minden este ottvagyok a kutyammal mikor eszik. Es ha otthagyja akar egy pillanatra is akkor elveszem tole a kajat,hogy ne legyen sok. Utana pedig (kinti kutya) felorankent jarkalok ki hozza, hogy minden oke-e. Ez tudom, hogy nem normalis. Hogy nyugtassam meg magam?

ma este uj tapot kapott, mohobban ette, mint amugy. Utana sokat bofogott meg nyugtalanul jarkalt. Ez vagy 5 percig tartott. Azota olyan a viselkedese, mint eddig. Ugy 1 oraja evetrt. Ugye nem lesz baj?


2013. júl. 4. 22:12
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

az etetések száma lényegtelen ,hiszen csak a víz ivása után is előfordulhat a gyomorcsavarodás!!

sokkal fontosabb a NYUGODT LÉGKÖR ,ÉS A KÖTELEZŐ EVÉS UTÁNI PIHENÉS !!

te pedig pont az ellenkezőjét teszed !!

stresszeled a kutyád !! ::("" Azota minden este ottvagyok a kutyammal mikor eszik. Es ha otthagyja akar egy pillanatra is akkor elveszem tole a kajat,hogy ne legyen sok. Utana pedig (kinti kutya) felorankent jarkalok ki hozza, hogy minden oke-e. "" )

taníts meg neki a nyugodt evést, biztosíts neki teljesen nyugodt körülményeket az etetés folyamán és utánna !!

2013. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Miert is vagyok egoista? Igen tulzottan aggodok miatta, de szerintem megis jobb, mintha olyan lennek, mint egyesek akiknek, ha beteg a kutyajuk akkor nem viszik dokihoz, hanem varnak a csodara stb...

Amugy az is baj, hogy eves utan mindig sokat iszik:/

Akkor mostantol nyugodtan hagyom es nem fogok maszkalni hozza eves utan..:)

koszonom a valaszokat!

2013. júl. 10. 22:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!