Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vehetném rá, (a kicsit...

Hogyan vehetném rá, (a kicsit szigorú) szüleimet hogy kapjak vagy vegyek egy (barna) husky-t?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 13:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy kutya 15 évig él. Hogy lehet, hogy gyerek létedre volt 3 kutyád egymás után? (merth írtad h egyedül voltak) Mi történt velük? Fontos ez a kérdésed szempontjából.

Szerintem sehogy ne vedd rá őket, mert hogy az a 3 kutya nem természetes módon pusztult el - ha elpusztult - az fix.

2013. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Ez a puli a nővéremé, nekem már volt magyarvizslám, németjuhászom, vmegy bulldogom, de az összes egyedül volt, tehát nem nagyon vagyok kezdő csak erről a kutyáról semmit sem tudok, de nézegetem majd a husky - s honlapokat!"


A pulihoz nem nyúlhatsz mert az is megdöglene, megértem testvéred miért félti tőled! Egy szardarab vagy, aki megöli a kutyákat!

Egyedül voltak azért pusztultak el (nem gondoztad őket, éhen, szomjan haltak a ketrecben), vagy pedig mert a közelükben voltál (és kínoztad őket)?

2013. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze az is lehet ezek közül 1ik sem, ez esetben pedig 1 újabb logikátlanul felépített kamu kérdésnek lehetünk az elszenvedői!
2013. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igazából akkor csak hazudtam amikor azt írtam hogy volt már sok kutyám, hogy nagyon tapasztaltnak higgyetek, eddig csak egy magyarvizslám volt, kópé, akkor még épült az új házunk és nem volt teljesen még kész a kerítés, viszont szüleim azt mondták hogy már átrakhatjuk a kutyát, de kiszökött, a mögöttünk lévő erdőben bandukolt amikor meglátta a szomszéd, azthitte róla hogy róka és lelőtte, azóta szeretnék husky-t, de mivel ilyen negatív válaszokat kaptam, ezzel kapcsolatban már nem is kérdezek többet, a halak, akvarisztika részlegnél kedvesek az emberek de ahogy itt látom, néhányan olyanokat feltételeznek, ami nem is igaz, igaz hogy én is hazudtam, de mindegy indítsunk tiszta lappal, milyen mutatósabb kutyát ajánlotok akkor a husky helyett???

Esetleg ha megoldható akkor legyen könnyen tanítható hogy utána jöhessen majd a husky ;)

2013. aug. 8. 14:49
 15/17 A kérdező kommentje:
Felteszem újra a kérdést, viszont akkor már ennek alapján ítéljetek!
2013. aug. 8. 14:50
 16/17 anonim ***** válasza:

Vizsla és róka olyan mint 2 tojás, lehet ikrek voltak?

Kicsiny hazánkban mindenki puskával rohangál, esetleg te az USA-ban élsz?

2013. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Imola Ágnes ***** válasza:

Azért kedvesebbek az emberek az akvarisztika részlegnél, kedves kérdező, mert hal nem támad emberre, nem dobják ki az emberek ha megunták, és ha van otthon halad, nem "szívsz" azért, mert más rosszul neveli a halait, ezért szigorúbb törvényeket hoznak, amelyeket neked is be kell tartanod. Azért kedvesebbek az akvarisztika részlegnél, mert a menhelyek nincsennek tele rosszul nevelt, agresszívvé vált halakkal. Azért kedvesebbek az akvarisztika részlegnél, mert ők nem dolgoznak hal menhelyen, és nem látják, hogy egy hozzá nem értő gazda hogy tönkretehet egy halat.... Azért kedvesebbek az akvarisztika részlegnél, mert egy hal tartása nem jár olyan felelősséggel, mint egy kutyáé. Nem láttam még olyat, hogy egy neveletlen, vagy nem szocializált, vagy agyondédelgetett domináns hal emberre támadt volna. Ha amajd a halas részlegnél is a válaszadók között sok állatvédelmis lesz, akik összeszedik az utcáról a kidobott, felelőtlenül kiengedett halakat, akkor majd ők sem lesznek ilyen kedvesek.

Mit gondolsz, miért kaptál olyan válaszokat, hogy ne tarts huskyt? Azért mert gonoszak vagyunk???? Nem, azért mert ismerjük a fajtát, és nincs kedvünk még egy fel nem készült gazdi után "eltakarítani". Ha ennyire elkötelezetten akarsz kutyát, ajánlanám, hogy előtte pár hónapot önkénteskedj menhelyen, hogy érezd a súlyát annak amit tenni készülsz!

2013. aug. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!