Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A környéken van egy elmebeteg...

A környéken van egy elmebeteg aki kutyákat mérgez meg. Az én kutyámat köztudottan utálja, nagyon félek, hogy az enyémet fogja megmérgezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Általában mibe rakják a mérget,hogy tudnám megmenteni a kutyám ettől? Nem figyelhetem a nap 24 órájában a kutyám de rettegek.....
2013. júl. 6. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hús,szalámi,virsli és egyébb fincsi dolgok amit a kutyák megesznek ezekbe rakják a mérgeket általában


A legjobb megoldás,ha a házba bezárod,oda nem tud bedobni semmit,ha kennelbe zárod és olyan helyen van akkor oda is bedobhat vmi mérgező cuccot..


De ha tudjátok ki az jelentsétek fel!!!!!

2013. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tegyetek feljelentést állatkínzás miatt ismeretlen tettes ellen..
2013. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
senki se meri feljelenteni,én pedig egyedül nem vagyok képes erre.......
2013. júl. 6. 16:49
 4/7 niggamaci ***** válasza:

hat egyetertek az elsovel ez azert nem megy ugy h osszemergezi az allatokat elegge bekattanhatott normails ember ilyet nem csinal szoval jelentsetek fel!

es a merget folyadekba is tehetik :/ bar nem hinnem h majd a vizes taljat megkeresne vagy iensmi

2013. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szoljal az Allatvedorsegnek.

A kutyat pedig meg lehet tanitani, hogy ne egye meg a bedobott cuccot, de eleg hosszadalmas: teszel csipos dolgot, pl.chilit majkrembe, husba es valaki bedobja a csaladbol a keritesen, de ugy, hogy a kutya ne lassa, ki volt.

Megeszi, csipi a chili, es ezt ismetelni, igy megtanulja, hogy amit nem ti adtok, hanem bedobott, az rossz.

Vagy probald meg becsukni kennelbe, amig nem vagyok otthon, de akar ejszaka is bedobhat valamit....

Szolj az Allatvedorsegnek, mert ha nem kapjak el a tettest, nem lesz soha vege, es nagyon sok kutya meghal meg, kinok kozott.

2013. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van egy ilyen vén barom,aki gazdás kutyákat is mérgez.

Az én férjem nagyon kedves,barátságos ember,mindenkivel örömmel elbeszélget,viccel.Csakhogy tudják róla,ha bekattan,gyakorlatilag bármire képes,főleg ha engem vagy a kutyákat bánt valaki.

A vén köcsöggel is barátian elbeszélget(más nem áll szóba az öreggel a faluban).Egyszer beszélgetés közben szóba hozta a mérgezéseket,mintha nem tudná,ki csinálja.Megemlítette,ha a mi kutyáinkkal ilyesmi történne,Molotov koktélt dobna az illető házára meg autójára,utána agyonverné.

Azóta nincsenek valahogy mérgezések a környékünkön :)

2013. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolso: ezt jol tettetek!! :)
2013. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!