Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet könnyen megtaníta...

Hogyan lehet könnyen megtanítani az alapokat egy fiatal bolognase-nek (ül, fekszik, marad, mehetsz, nem)?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Könnyen sehogy.
2013. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ahogy bármilyen más kutyának. Ha azt nem tudod, hogyan kell, olvass utána, mert erről is könyveket szoktak írni, nem három sorokat.
2013. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Én havanese kutyusomat semmire se tudtam megtanítani,amire akartam, de mindent megtanult magától, amit sokszor mondogattunk neki, még akkoris ha nem tudatosan. Nagyon okosak, de ugyanennyire makacsok :) Hajrá!
2013. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom szerezd be a 101 kutyatrükk című könyvet, le is tölthető. Az első fejezete az ilyen alap parancsokkal foglalkozik, a többi már "extra". Nagyon egyszerűen le van írva és ábrákkal illusztrálva, hogyan kell nekik megtanítani ezeket a dolgokat.
2013. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 GhostGirl14 válasza:
Kutyaovi :)
2014. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!