Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát mennyire viseli meg az...

Kutyát mennyire viseli meg az új helyre költözés?

Figyelt kérdés
Könnyen megszokja majd azt is?
2013. júl. 8. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel a legfőbb dolog, a gazdája ott van, a többit simán megszokja. Igen nagy az alkalmazkodó képességük.
2013. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze ott leszek, meg arra gondoltam az első néhány napban egész nap csak otthon maradok vele. Meg visszük a házát is, azt már ismeri, gondolom az is segít neki majd.
2013. júl. 8. 11:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint persze akkor is megyünk majd sétálni meg kutyasuliba stb. csak én nem megyek el otthonról úgy hogy őt otthagyom. 4-5 napig mondjuk elég lesz ha így teszek?
2013. júl. 8. 11:39
 4/7 anonim válasza:
Szerintem elég, az tényleg jó ha otthon maradsz Vele. Amikor mi költöztünk akkor a kutyusom egész nap ugatott nem találta a helyét, olyankor mindig kimentem hozzá, néha csak kiszóltam vagy őt vittem be a lényeg, hogy tudja, ott a gazdi. 1-2 hét és megszokja teljesen. Nálam legalábbis így volt.
2013. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tyler913 ***** válasza:
A kutya falkaállat,nem a konkrét területhez,hanem a falkához kötődik. Lehetnek kivételek a nagyon erős területi ösztönű kutyák között,de szerintem a legtöbb kutya minden gond nélkül elfogadja a költözést. Csak azt fontos tudatosítani benne,hogy nem akarod otthagyni,hanem ez a falka új területe.
2013. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyedfüggő. Az én rotim elég nehezen viselte és nehezen szokott meg minket.
2013. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már 4x költöztem a kutyámmal.Nem viselte meg,nagyon jól alkalmazkodik,sőt,mondhatni inkább tetszik neki a folyamatos környezetváltás.

Meg én ahova tudom,viszem magammal.Kirándulni,nyaralni,stb.


Neki annyi a lényeg,hogy a gazdival legyen :)

2013. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!