Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért van ez ha fürdetem?

Rudika :P kérdése:

Mért van ez ha fürdetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! mért van az h mikor fürdetem kijön neki a kukija? és feláll? 4 éves német dog! Ti is jártatok már igy?? mit csináljak vele? megkell azt is mosni??

2013. júl. 10. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak lánykutyám volt eddig, úgyhogy nem volt hasonló tapasztalatom, de fürdetőszerrel biztos, hogy nem szabad megmosni, mert irritálhatja. Szóval ne nyúlj hozzá, ha tiszta víz éri, az nem baj, ha samponos is éri, akkor öblítsd le tiszta vízzel.
2013. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ! valaki valami tapasztalat?
2013. júl. 10. 15:48
 3/12 anonim ***** válasza:
igatotság miatt van
2013. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
ideges a fürdetéstől. Nem kell megmosni, hagyd békén.
2013. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Érdekes amit írsz, volt nem egy kutyám és nem egy ismerősöm, barátom kutyájával is foglalkoztam, de ilyen jelenséggel még nem találkoztam. A jószágod, milyen testpozíciót vesz fel mikor elkezded fürdetni?

Csinálni nem kell semmit, folytatod a fürdetést tovább.

Viszont, ha a kutyád fitymájából annyi zavaros váladék távozik, ami már a combján is jelentős mennyiségű nyomot hagy, illetve büdös, akkor érdemes megnézni a "szerszámot" nem került-e bele valamilyen idegen test, ha nem, akkor Betadine oldatot 1:10 arányban kell felhígítani és ezzel az oldattal kell a jószág fütykösét alaposan letisztítani, öblíteni legalább két-három napig (az állatorvosom szerint). Ha ezután sincs javulás irány az orvos.

De feltételezem ez az állapot nálad nem áll fent.


Üdv!

2013. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is ideges lehet a fürdetés miatt. Mondjuk nem tudom, hogy milyen testhelyzetet vesz fel ilyenkor, szóval nem írom biztosra.

Ha úgy látod, hogy ez tényleg az idegesség jele, hogy nem szereti a fürdetést, akkor próbáld jó dologgal összekötni.


Mondjuk miközben fürdeted, ne kapkodj, beszélj hozzá nyugodt hangon, valaki más, kinek nem vegyszeres a keze, adhat neki pár falat jutit. :)

2013. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem is van kutyám de az még nem csinál ilyet szerintem hagy békén!

ne nyúlj hozzá!!!ez a fő!

2013. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk is csinál ilyet, akkor ha simogatjuk. Vagy csak úgy, ha felvesszuk. Azért van mert izgatott lesz :) De ez nem baj.
2013. júl. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az izgatottság miatt van, teljesen természetes dolog. Nem kell neki nagy figyelmet szentelni, ha hazajössz a munkából pl., akkor is izgatott és akkor is előfordulhat. Tehát nopara.
2013. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha kijön akkor kijön...

ez van...

2013. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!