Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya vs Külföld?

Kutya vs Külföld?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam rajta hogy kimegyek külföldre, mert itt elég tré a helyzet, gondolom nem kell bemutatni.

Azt még nem tudom merre induljak (Anglia, Hollandia, Ausztria vagy Németország). A kutyámat biztos nem egyből vinném ki, hanem csak akkor amikor már én is megtaláltam a helyem. Erre szerintem kell legalább egy év kint tartózkodás. Szóval közép vagy inkább nagytestű kutyámat mennyire engednék a kintiek? Úgy értve mekkora az esély hogy találok olyan helyet, ahol velem lehet? Nem szeretnék róla lemondani. Minden választ elfogadok, de elsősorban olyanok írjanak akiknek már sikerült erre megoldást találni!



2013. júl. 14. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem Németországban van kutyám velem kint, kell a ház tulajdonosától engedély, hogy ott lehessen a kutya, utána a szomszédoktól is kell az engedély, de a ház tulajdonosa bármikor kitehet, ha a szomszédok jelzik, hogy a kutyával gondjuk van
2013. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hollandiában élek. Nem gond a kutya, nyilván ha albérletbe mész, olyat kell választani, ahová lehet vinni. Fajtamegkötés itt nincs, viszont van ebadó. És az emberek általában szeretik a kutyákat.
2013. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ezekben az országokban nehéz kutyás albérletet találni? Úgy értem a legtöbb főbérlő inkább ellenzi, úgy mint nálunk?
2013. júl. 15. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
nem, pl. Németországban élek, elsőre belefutottam egy olyanba, aki nem ellenezte
2013. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hollandiában se nehéz találni
2013. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És az sem nagy gond ha nem kistestű a kutya?
2013. júl. 16. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Angliába semmiképp se menj, lakást vagy házat (háznak kikiáltott sorputrit, legtöbbször) közel lehetetlen kivenni hörcsögnél nagyobb kutyával, illetve 6 hónapra karanténba akarják majd zárni, ha nincs meg minden előírt oltás percre, és abba is belekötnek.


Különben se menj Angliába, ostoba, koszos, dilettáns, semmihez sem értő, lusta cigány ország, úgy is élnek, ezt szeretik.

2014. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!