Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves a kutyám, és nagyon...

1 éves a kutyám, és nagyon buta. Késő tanítani, vagy még van remény?

Figyelt kérdés

Kis korában nem igazán tanítottam, és sajnos nem gondoltam akkor bele, hogy mi lesz, ha nagyobb lesz.

Nem fogad nekem szót, és engedetlen. Nem hallgat rám.


Tudom, hogy az én hibám, de... van esélye annak, hogy ha most elkezdem komolyan tanítani meglesz az eredménye?

Vagy 1 évesen már késő?



2013. júl. 15. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sosem késő, de most sokkal nehezebb dolgod lesz, mert már belérögzültek a rossz szokásai.
2013. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő egy Golden Retriver és Labrador keverék szuka kutyus
2013. júl. 15. 15:15
 3/12 A kérdező kommentje:
ooh... értem
2013. júl. 15. 15:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze. Hozzám 5 évesen került a kutyám, még csak az ül parancsot sem tudta, annyira neveletlen volt. 4-5 hónap alatt úgy megneveltem, hogy az utcán a legnagyobb forgalomban is póráz nélkül lehetett vele menni.
2013. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy évesen még nagyon fiatal, könnyen tanul, vàgj bele nyugodtan! Ha van rá lehetőséged, vidd kutyasuliba, úgy egyszerűbb dolgod lesz.
2013. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Simán!

Először biztos csodálkozni fog, hogy új szabályok vannak, de örülni fog, ha több időt töltesz vele, és játéknak tudod beállítani a tanulást. A retrieverek igen okosak és tanulékonyak, és minden vágyuk, hogy a gazda kedvében járjanak.

Sok sikert hozzá!

2013. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen. Tudom. Nagyon okos kutya lehetne.


Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2013. júl. 15. 15:28
 8/12 anonim ***** válasza:
mit jelent az hogy buta?
2013. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Itthon szépen figyel rám, de amit kimegyünk az utcára mindent elfelejt. Még a nevére sem reagál. Vagy jön hozzánk valaki, akit nem ismer ugrál rá, és nem lehet megfogni sem.
2013. júl. 15. 20:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Kutyasuli.
2013. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!