Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves a kutyám, és nagyon...

1 éves a kutyám, és nagyon buta. Késő tanítani, vagy még van remény?

Figyelt kérdés

Kis korában nem igazán tanítottam, és sajnos nem gondoltam akkor bele, hogy mi lesz, ha nagyobb lesz.

Nem fogad nekem szót, és engedetlen. Nem hallgat rám.


Tudom, hogy az én hibám, de... van esélye annak, hogy ha most elkezdem komolyan tanítani meglesz az eredménye?

Vagy 1 évesen már késő?



2013. júl. 15. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért ugrál és azért nem figyel rád az utcán, mert túl kevés inger éri és kibújik a bőréből, ha végre valami esemény van.

Első lépés: végy a cipőkellékboltban vagy barkácsáruházban 10 m erős, széles redőnyzsinórt vagy hegymászókötelet párszáz forintért, varrj belőle bikaerős pórázt, tedd a kutyára (esetleg két nyakörvvel, nehogy kihúzza a fejét) és irány a határ. Vigyél jutalomfalatot is. Ha már két-három órát futott és kezd lemenni a gőz az agyáról, akkor elkezdhetsz vele foglalkozni, tanítgatni.

A hosszú póráz mindaddig legyen rajta, míg nem stabilan behívható.

2013. júl. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 eszter04 válasza:
szerintem vidd el kutyaiskolába és .ott kapsz igazi segítséget a tanításhoz.
2013. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!