Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mivel jutalmazátok a...

Ti mivel jutalmazátok a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Én is tanytom a kiskutyámat, de nem tudom, hogy mivel jutalmazam...Valaki valami ötlet?

2013. júl. 15. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dícsérettel, simogatással, labdával.
2013. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

értem, és valami jutalomfalatot nem kap?

Ha igen, akkor mit? :))

2013. júl. 15. 21:34
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem kap, nem azért fogad szót, mert kaját kap érte, hanem, hogy nekem megfeleljen. Régen volt, hogy jutalomfalattal is tanítottam (sajt, párizsi), de mióta ezt elhagytuk sokkal összeszedettebb, szófogadóbb. Ha ma kezdeném a tanítását eszembe sem jutna jutalomfalatozni.
2013. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jutifalat,dicséret(ügyes vagy"-ot érti),simogatás,tanítás végén pocaksimi az egyiknél,hátvakarás a másiknál,kinek mi a kedvenc :) Jutalomfalatként száraztápot vagy sajtkockát,párizsikockát adok.
2013. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a sajt-virsli-párizsi szentháromság a legnyerőbb, meg a csirkehús, illetve én 3-4-be darabolt Frolicot használok, mert nem is száraz, de nem is romlik meg, bármikor előkaphatom, nem félek, hogy belerohadnak a morzsái a jutifalattartóba, mint pl. a párizsinál, és a legtöbb kutya nagyon szépen dolgozik érte :)
2013. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kutya- és feladatfüggő. De amúgy táp, lecsókolbi, labda, és természetesen dícséret és játék velem.
2013. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
88%

Sima mezei ismétlésnél száraz táp vagy párizsi.

Konkrét gyakorlásnál a kaján kívül főleg labda, frisbee a jutalom.

Most vettem előregyártott, puha pici jutifalatokat, ezért ölne is a kutyám...meg mint kiderült, a nyúlhúsért is :) Ma evett először :D

2013. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jutalomfalat: sajt, virsli, csirkeszív, csirkemáj, lecsókolbász.

Játék: labda, valamilyen gumijáték, amit szeret.

Dícséret: simogatás, dícsérő szó.

2013. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
100%

Abszolút kedvenc a máj, a csirkehusi és a szárított hal (utóbbi ma derült ki). Ezeket rövid ideig és ritkán kapja ha új dolgot tanul, vagy ha kicsit nehezebb helyről pl, sok kutya közül kell behívni.

Utána jön a sajt-virsli-párizsi kombó, kutyoviba, vagy ha sokat gyakorlunk aznap. Aztán ismétlésért meg saját táp, meg ilyen száraz jutalomfalat.

2013. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
Mondjuk az én kutyám borzasztóan jól motiválható kajával, szóval játékkal csak ritkán jutalmazok, azt nem értékeli úgy:) Dicsérni meg mindig szoktam, ha jól halad a cél felé.
2013. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!