Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Extra ütős jutalomfalat?...

Extra ütős jutalomfalat? Nálatok mi vált be, amiért bolondul a kutya pl. magasabb ingerkörnyezetben, ilyesmik?

Figyelt kérdés
Nem a virsli, sajt, párizsi hármasra gondoltam, hanem tényleg vmi extrára!

2013. júl. 16. 12:42
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

Oké, majd beszámolok :)

Péntek este 7-től szorítsatok :)

2013. júl. 16. 15:25
 32/53 anonim ***** válasza:
Hol lesz? Nézőnek lehet menni? Érdekelne.
2013. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

Székesfehérváron, el lehet jönni :)

De nem nagy érdekesség :) Ezek még nem magas szintű vizsgák és a sulinkban levő kutyusok 70%-a köcsög az utóbbi napokban :) Egyedül egy malitól lehet számítani szép vizsgára :)

2013. júl. 16. 15:45
 34/53 A kérdező kommentje:
De persze, ha így is érdekel, elküldöm priviben a címet :)
2013. júl. 16. 16:11
 35/53 anonim ***** válasza:
Igen igy is érdekel. Köszönöm:)
2013. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Adjál neki halat valamilyen formában. Akár olajos halat olaj nélkül.
2013. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

Köszi neked is :)

A mai idegen pályás gyakorlaton minden kutyus brillírozott, még az én kis köcsögöm is :D

Változatosság kedvéért vittem egy kis sajtot, de folyton félrenyelt.

Most először átment a vizsga magasságra beállított palánkon is :)

2013. júl. 16. 20:54
 38/53 Szilvi & Argos ***** válasza:
Jók lesztek, fog az menni!! :) De csütörtökön szerintem akkor sem kéne már órára menni...
2013. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tudom, hogy ez előregyártott fali, de nagyon jó minőség igencsak intenzív illattal és ízzel (de mesterséges ízfokozók meg más vackok nélkül!). Az én kutyám meg van érte őrülve; az engedelmes vizsgánkra készüléskor kezdtem használni és a hatás nem maradt el.


[link]


Én magam is szoktam belőle nyammintani néha, olyan íze van, mint a sült hekk-nek, ropogós és nagyobbacska téglalapokból áll, de nem szoktam darabolni, csak egybe a jutifalitartóba rakni, mert a kezemmel könnyedén megroppantható és törhető. Ugyan nem nedves, de többen használjuk a sulin, mert könnyen csúszik a blökiknek. :)

2013. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Kicsit nyugodtabb vagyok most már én is :)

Csütörtökön már nem lesz gyakorlás a suliban, ami a feladatokat illeti, viszont azért a palánkon át kéne mennie még egy párszor, h stabilabb legyen. Úh azért kihasználjuk még ezt a 2 napot.

Szalonnát a mai napra elvetettem, megnéztem.. Bazi sós, ami itthon volt.

2013. júl. 16. 23:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!