Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya wc-re rá lehet szoktat...

Dóry88 kérdése:

A kutya wc-re rá lehet szoktatni a egy yorki kutyát?

Figyelt kérdés
árulnak olyan kutya wc-t az interneten ami hasonlít a fűre ha van valakinek és ha beválik vagy nem válik be kérem írjon megéri-e használja-e a kutya köszönöm válaszotokat!

2013. júl. 20. 15:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Rá lehet, csak ügyesen kell csinálni. Rendkívül nagyon oda kell figyelni rá, mert különben nemfog sikerülni. Ismerősömnek volt ilyen kutyusa, ő mesélte nekem hogy hogyan csinálták.
2013. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
A kutya nem macska, hogy a lakásba kulázzon. A szobatisztaság azt jelenti h kint végzi a dolgát. Ne is szoktasd rá erre mert nem fogod tudni rávenni h kint végezze a dolgát
2013. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Na erre én is kiváncsi lennék . Most a gyógyszertárban vettünk neki TENA alátétet,hogy kipróbáljuk arra pisil-e :) neki a kedvenc helye a szőnyeg volt , bár jó párszor ráment pisilni a pelusra,de először játszani akart azzal is :) mára már sikerült rá is kakilni :) szerintem sikerülhet,türelemmel :) ha a pelenka bejön neki,akkor én is veszek szerintem egy kutya wc-t :) higénikusabb :)
2013. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
hát baromi higiénikus, hogy a lakásba hugyozik/szarik a kutyád:DDD
2013. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Ha van valakinek még valami ötlete vagy ilyesmi írja le,előre is köszönöm!
2013. júl. 21. 09:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Okoska,inkább a pelenkára,kutyawc-re pisiljen ,kakiljon mint a szőnyegre ! Annál higénikusabb az,igen! Sokat foglalkozok a kutyusommal,de nincs időm mindig lefutkozni vele pisilni,kakilni.Na meg ha nem vagyok itthon is tudja hol kell elvégezni a dolgot....
2013. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
pelenkára gondolsz? mi oda tudtuk szoktatni 4 hónaposan.
2013. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sippara ***** válasza:
69%

Áhh, nem bírom ki...


"Okoska,inkább a pelenkára,kutyawc-re pisiljen ,kakiljon mint a szőnyegre ! Annál higénikusabb az,igen!"


Beszarsz (pont, mint a kutyád), mondok még higiénikusabbat: a kutya kint végzi a dolgát, felszeded, és kidobod egy kukába.


"Sokat foglalkozok a kutyusommal,de nincs időm mindig lefutkozni vele pisilni,kakilni."


Sokat foglalkozol vele, de nincs rá sacc 6-8 óránként 10 perced??? Akkor mikor foglalkozol vele, te szerencsétlen? Eszméletlen, hogy a kutyát a saját természetével tökéletesen ellentétes, számára is utálatos és gusztustalan dologra kényszeríteni miért nem állatkínzás még hivatalosan - mert az, hogy gazdi ilyen igénytelen, egy dolog, a kutyának attól még lenne magához való esze (valószínűleg több, mint a gazdinak).

2013. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
és te, mint nagyon hozzá értő, hogy gondolod h egy yorki kibír 6-8 órát pisi/kaki nélkül.. mert nem bír ki ;) plussz átlagosan 8órában dolgoznak az emberek + az utazás, szóval ha egyedül lakik meg is van a 8 óra :) logika
2014. jún. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sippara ***** válasza:
64%
8-10 órát bizony a kutyák 99 százaléka kibír, egy yorki is, ha nem fél kilós agyonszaporított idegroncs - ennyit ugyanis éjszaka is kibír, és jó esetben ha otthon van egyedül, az idő túlnyomó részében ugyanazt csinálja, mint éjszaka: alszik.
2014. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!