Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy chivaut és a...

Találtam egy chivaut és a foxterrieremhez hoztam fel lakásba állandoan izélni akarnak? .

Figyelt kérdés
... szoval alig lehet elválasztani a kan foxterriert a nöstény chivavátol na most méretre nem nagyon stimelnek :) és a chivava még kisseb is meg nem is szeretném ha lennének kiskutyák mit tudtok javasolni hogy békitsem ki öket ? Azaz hogy érjem el hogy ne izéljenek ? jelenleg a nöstény be van zárva a fürdöszobába a kan foxika meg vinyog az ajto ellöt szoval HELP , köszi elöre is gyorsan kellene vmi megoldás
2009. okt. 22. 10:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el a lakásból a csivavát.

Amíg nem ivarérett és nem tüzel, nem fogja hagyni magát befedezni, de a foxi addig is ugyanúgy fog próbálkozni nála. Ha meg tüzel, egyből ott lesznek a kiskutyák is...

Az pedig állatkínzás, ha elzárod külön helységbe őket, attól még érzi, hogy ott van és csak szenved attól, hogy menne hozzá, de nem tud.

Vagy vidd el állatorvoshoz, ivartalaníttasd és akkor jó esetben olyanok lesznek, mint két jóbarát.

2009. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
ivartalanítás. Gyors, megbízható módszer rengeteg pozitív hatással, és csak egyszer kell kifizetni.
2009. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen örökbefogadom a chivavát, nekem lány kutyám van, ő nem fogja megizélni:D
2009. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Értem , /az utolso válaszolonak : hová valosi vagy ? /

az ivartalanitást elég a szukára kérni ?

2009. okt. 22. 10:44
 5/26 anonim ***** válasza:
Cegléd.
2009. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Budapesten vagy az m0-ás mentén (szigetszetnmiklos ,stb.. ) nemtudod átvenni ?
2009. okt. 22. 10:53
 7/26 A kérdező kommentje:
Ingyen neked ajándékoznám nagyon aranyos fiatal kis chivava :)
2009. okt. 22. 10:53
 8/26 anonim ***** válasza:

Kb mennyi idős lehet?Egészségesnek tűnik?Jól kijön egyébként a kutyusoddal?

Mert az én kutyusom barátságos,ha ő is az semmi akadálya:)

2009. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
És te kedves kérdező hová valósi vagy?Engem is érdekel a chivava.
2009. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
egézségesnek tünik jol mozog hát mivel kis kölyök kutyus ezért ugri bugri :) de ugye ez természetes a foxival elég jol kijön most már játszanak de azért a kan foxi még mindig "azt" akarja , nagyon aranyos rendes természetü kis csivava. ha érdekel adok egy telefonszámot amin fel tudsz hivni , amugy jo helye lenne ? :)
2009. okt. 22. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!