Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tükörsuli közép fok után ki...

Tükörsuli közép fok után ki meddig jutott el a kutyájával? Teljesen, , tökéletes" lett a kutyus, vagy volt / van még mit javítani, esetleg semmit sem ért?

Figyelt kérdés

közép fok közepén vagyunk kb, imádom, de néha elbizonytalanodok , hogy tényleg egyszer úgy ,,ébred" a kutyám reggel h jééééé, te vagy főnök???

látom a javulást, minden héten egy kicsit, azt is tudom h nem fog egyik napról a másikra ,,átváltozni" :)

de tényleg ilyen jó ez a középfok, tényleg megfogom érteni a végére, hogy mit hogyan kell elérni a kutyámnál? és mit miért csinál?



2013. júl. 25. 12:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"Azt már tisztán látom h mi a baja a kutyámnak, és el is mondták h mit kellene csinálni vele, mire gyúrjunk rá, amit jövőhéttől kezdünk."


Ezt kifejtenéd? Én nagyon kíváncsi vagyok rá :)

2013. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Háát a lényege az lesz, hogy össze kell írjam jövőhétre azokat a szitukat amikor az ő akarata érvényesül. Pl.: sétánál, hívom h jöjjön lábhoz de nem jön a 6dik hívásnál feladom és rá hagyom h menjen előttem, ugysem húzza végülis a pórázt. Vagy pl utcán leakarom fektetni, v ültetni, mind1, és nem akarja csinálni, sokszor van h inkább tovább megyünk és nem várom meg h teljesítse a feladatot.


Na ezeket kell összeírjam és utána erre mind mind oda kell figyelni, ha ő balra akar menni jobbra megyünk, ha ő oda akar menni egy kutyához nem megyünk oda, ha ő épp játszani akar a többiekkel, sétálni megyünk, vagy együtt játszunk, szóval sose engedni h az ő akarata érvényesüljön, mindenben mindenhol én nekem kell eldönteni h mi legyen és lehetőleg teljesen ellentétesen mint ah azt a kutyám szeretné. Aztán elvileg eljön az a pont amikor rájön h ő bizony egy kutya a sok közül és nem miatta forog a föld. Utána persze már lehet ,,babusgatni" meg jó fej lenni vele, de addig nem :/ :( Viszont ezt csak így nagy vonalakba mondták el , azt igérték h jövőhéten jobban átrágják ezt a témát velem. Aminek örülök mert kapok egy egyéni ,,menetrendet" úgymond.

2013. júl. 26. 11:52
 33/38 anonim ***** válasza:
Amit most leirtál az nem a kutya hibája hanem a tied, nem vagy következetes, türelmes. Ne várd hogy müködjenek a dolgok ha te nem úgy álsz a dologhoz.
2013. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Értem, sok sikert és kitartás! :)
2013. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
de, úgy álok a dolgokhoz, és én egy szóval sem mondtam h ez a kutya hibája, olvastál tőlem ilyen kommentet? lehet mást néztél... pont azért kell ezt csinálnunk h működjenek a dolgok , ennyi, nem értem mi a bajod utolsó előtti....
2013. júl. 26. 12:10
 36/38 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megbántani bocs, csak az a gond ha nem tudod betartani a kutyával a játékszabályokat hiába kapsz használati utasítást nem sokat ér. Nekem van egy 10 éves kutyám, vele minden nap le kell játszani a falkasorrendet. Ha neked is ilyen a kutyád akkor kösd fel a nadrágot. Az ismerőseim mindíg meglepődnek hogy milyen engedelmes, okos kutya, de ők is látják a napi menterendet. Nem is nagyon értik miért csinálja, de mindennap egyszer legalább bepróbálkozik. Teszteli hogy még mindíg én vagyok e a főnök.
2013. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Milyen kutyus egyébként? Mennyire domináns egyébként? Feltételezem, h az, gondolom ezért mondhatták neked az oktatók, h nem pár hét lesz, mire megoldódik a helyzet :)

Beszéltetek már arról, h gátolhatóság/oldhatóság szempontjából ő melyik kategória?

2013. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
43%
Nekem van egy orosz agar meretu mentett full makacs es dominans dalmata szukam es az Alfa kutyasuliba jartunk ami majdnem ugyanaz, de Tükrösök is lattak el tanaccsal pl. Elelemmegtagadas teren. Mi alapfokon vagyunk csak tul de mar behivhato a kutya 99,99%ban altalaban elsore de max. Harmadik hivasra jon. Tehat baromira rajtad mulik. Ha tudod helyesen alkalmazni a tukort akkor mukodni fog. Nem is ertem hogy a negativ hozzaszolok miert nem magukban keresik a hibat... lattak volna engem vegigszenvedni az elso honapot es utana amikor mindent betartottunk letenni maxpontos alapvizsgat
2014. febr. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!