Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy pomsky-t azon...

Kaptam egy pomsky-t azon kívül, hogy olyan, mint 1mini husky fogalmam sincs, hogy mekkora lesz, milyen?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 16:56
 1/9 sippara ***** válasza:
89%
Az a nagy helyzet, hogy körülbelül száz százalék az esélye, hogy amennyiben 200 ezer forintnál kevesebbet adtál érte, van egy csinos kitudjamilyen keveréked. Ezáltal sose lehet tudni, mekkora, milyen jellemű és termetű lesz.
2013. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ingyen kaptam menhelyről!
2013. júl. 25. 17:56
 3/9 sippara ***** válasza:
89%
Pláne :) lehet mondjuk, hogy hasonlítani fog egy huskyra :) mindenesetre figyelj rá nagyon, adasd be az oltásait és nevelgesd úgy, mint bármelyik másik kutyát: következetesen :) sok olvasnivalót találsz az interneten, például Jan Fennel Kutyapszichológia című könyvét, de okulhatsz a különböző kutyaiskolák honlapjairól letölthető írásokból, vagy videókból (egyik kutya, másik nem; a póráz két végén; Cesar Millan műsorai).
2013. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A pomsky az milyen fajtából van kitenyésztve? Husky és ....?
2013. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Neked legfeljebb egy cuki keveréked van, pomskyt nem is tenyésztenek Magyarországon. Amúgy meg adnék 2 nagy pofont annak, aki ezt a fajtát kitalálta.
2013. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Utolsóval teljes mértékben egyetértek.
2013. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Ezek az úgynevezett dizájner keverékek,a szaporítók álmai.
2013. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyébként a neve alapján pomerániai és husky keverékei.
2013. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szervusz!

Megkérdezhetem, hogy mekkorára nőtt meg? :)

Engem is érdekelne ez a fajta kutya :)

Köszönöm!

2016. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!