Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Azt hiszem utál a...

Mit tegyek? Azt hiszem utál a kutyám!

Figyelt kérdés
A magyar vizslám 10 éves, és úgy érzem megutált.. Ha kimegyek hozzá fel se áll, alig csóválja a farkát és mélabúsan néz.. Persze, most azt gondoljátok ez a kora miatt van (kezdetekben még én is így gondoltam), de ha anya megy ki rögtön felpattan és odamegy hozzá, szemmel láthatóan örül neki. Kiskora óta anya gondoskodik róla, hiszen én még kicsi voltam, "csak" játszottam vele. Mit csináljak? Hogyan tudnám elérni, hogy szeressen a kutyám? :\
2013. júl. 27. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
A meleg miatt is, az én kutyám is mindig amint kimentem jött oda hozzám de ebbe a melegbe meg sem mozdul csak fekszi ka kocsi alatt. Bár attól függetlenül ha foglalkozol vele kicsit többet akkor hozzád is jobban fog kötődni.
2013. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled baja, csak valószínáleg semmi más dolga sincs veled, meg te sem foglalkozol vele, ezért ő sem veled. kezdd el sétáltatni, és mindjárt számítani fogsz neki.
2013. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Remélem tényleg csak ez lehet az oka :) Nagyon imádom őt, belehalnék ha ő nem szeretne engem.. Majd picit jobban figyelek rá így szünetben, mert sajnos suli időben kora reggeltől délután háromig bent vagyok, így mikor négyre hazaérek már hulla vagyok és a tanulás mellett nem mindig tudok játszani vele. :\

Köszönöm a válaszodat!

2013. júl. 27. 18:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2013. júl. 27. 18:33
 5/10 Hajd válasza:
Most nyári szünet van,próbálj vele többet lenni. Pl: labdázzál vele,fussál este fele már mikor lemegy a nagy meleg.Biztos értékelni fogja a törődést. :)
2013. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Anyud gondoskodott róla mindig is. Ergo őt tekinti a JóIstennek, téged meg inkább csak játszó pajtásnak. Ha elkezded tanítgatni vagy viszed sokat sétálni, meg fog változni a kapcsolatotok. :)
2013. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most elvittem sétáltatni a kis makit, majd mindennap estefele leviszem. :) Ugráltatni nem nagyon akarom ilyen melegben, mert ezt még az ember sem bírja, nemhogy a 10 éves vizsla. Inkább tényleg séta lesz meg adok neki néha én is enni, mikor időben felkelek.

Amúgy anyától nem sajnálom, hogy őt tekinti tényleges gazdijának, csak kezdtem aggódni hogy velem miért nem "kedves" a kutya.. De most teszek ellene. :)

2013. júl. 27. 19:05
 8/10 Hajd válasza:
Nagyon helyes,majd írd meg hogy milyen változáson megy át a kutyus :)
2013. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp, és köszönöm a tanácsokat!! :)
2013. júl. 27. 20:17
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma is voltunk sétálni, mikor meghallotta a póráz csörgését már örülöt nagyon. :)

Mikor visszajöttünk viszont muszáj volt kicsit lefürdetnem, ami hosszútávon jó neki, de szerintem most tényleg megutált, ugyanis halálosan fél szegénykém a víztől. De azért ezt bevállalom, ugyanis egy kis hűsölés kellett már neki. :)

2013. júl. 28. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!