Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor az az én felelősség...

Most akkor az az én felelősségem, ha a tesóm kutyája elszökik tőlem?

Figyelt kérdés

1. Nem értem minek kellett neki kutya, ha mindig nyaralni, kirándulni megy, de a kutyát nem viheti magával, mert nehéz olyan szállást találnia, ahol ott hagyhatja, mert Ő múzeumokba akar menni, meg minden.

2.Tesóm külön lakik, persze a nagy barátnői nem érnek rá egy sem kutyára vigyázni... Nekem nincs kutyám, nem is kéne, mert elegem van belőle, hogy mindig szétszed mindent, koszos, meg mindenhova oda sz*rik.

Na mindegy, családi békéért elvállaltam.

Most a kutyát nem hagyhatja otthon, mert szökik, 1 napig nem megy haza, és a kutya már elszökött a kertből, de a házban meg szétszed mindent, meg nem maradhat bent egész nap.


Na most, megkért, hogy engedjem be a házba éjjelre, akkor nem megy el. Garázs nincs, pince nincs. Maradt a nappali. El is van este, alszik.

A gond ott van, hogy én rosszul vagyok a kutya sz*r szedéstől. Hányok a szagától, az állagától, meg hogy szedhetem fel... bleeeeh!

És felkeltem tök korán 6 kor, hogy kiengedjem az udvarra(amikor suliba jártam akkor nem keltem ilyen korán) erre megyek ki tök álmosan a konyhába, és majdnem bele léptem a sz*rba! Áhhh! Fúúj, majdnem elhánytam magam! Reggel álmosan, félholtan arra eszmélni, hogy a lakásban kutya sz*r, amitől rosszuil vagyok! Azt hittem ez egy rémálom! De nem!

És azt nem értem, hogy adtam a kutyának este 7 kor enni! Kint volt 11 ig, akkor behívtam, addig miért nem volt képes sz*rni oda kint? Az eszem megáll!


Na most úgy vagyok vele, hogy sz*rok rá, ha éjjel elszökik, nem érdekel, de hogy még egyszer bentről szedjem fel a sz*rt na azt már nem!

Kint hagyom éjjelre, van kerítés, ha kimászik rajta hát hadd menjen! Nem fogok még 7 napig sz*rt szedni!


Most az az én felelősségem, ha elszökik kintről?

Úgy vagyok vele, ha elszökik, az azt jelenti hogy sz*rik rá, hogy itt vagyok vele, mert nap közben kimegyek hozzá negyed órákra, de éjjel nem fogom beengedni még egyszer az tuti!


Most az én hibám lesz, ha megszökik?



2013. júl. 31. 11:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

szeretni senki se szeret... de a segged is kitörlöd könyörgöm :D


Amúgy meg meg lehet szokni persze jobb a keményet :D a puhák tényleg undik de ezzel jár a kutyatartás.. ha meg elválaltad akkor ezt is elválaltad. Amúgy adhatsz neki csontot a hét alatt attól keményebb lesz a kaki és úgy könnyebb összeszedni. Csirke csontal óvatosan. de ha veszel neki farhátat az tökéletes és 100pár forint kilója táp mellé adsz egyet neki és kész(persze a táp adagját csökkentsd) Ha táp csirkés akkor vehetsz neki nyugodtan csirke farhátat ha nem csirkés a táp akkor inkább pulykát/kacsát javasolnék.

2013. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 sippara ***** válasza:
Ja, hogy "nem fogsz vele 40 fokban sétálni"? Hát cicus, akkor szedd a kutyasz*rt szorgosan. Erre mást nem tudok mondani.
2013. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szerintem most már bírd ki ezt a kis időt, ne hagyd elszökni, és többet ne vállald el. Bizony nem mindenki bírja a kutyatartással járó kellemetlenségeket, és ha ez neked ekkora gond, azt is meg lehet érteni.

Bár nagyon ellenne vagyok az ilyesminek, de néhány napig kibírhatja a kutya. Kösd ki éjszaka a kertben, így megszökni sem tud, beszarni sem fog.

2013. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

És még annyit a témához, hogy bár nagyon nem tudom megérteni a kutyához való hozzáállásodat, de elfogadom, hogy ilyen is van.

Viszont a tesód elég gáz gazda lehet. Egyrészt mert totál neveletlen a kutyája, másrészt meg a legnagyobb felelőtlenség olyanra bízni egy kutyát, aki nem ért hozzá és nem is szereti. Én csak olyanra bíznám, akiben maximálisan megbízom és tudom hogy ért hozzá (mondjuk ez a személy nekem pont a testvérem :)). Ha nem találnék ilyet, inkább nem mennék sehova. Ez így óriási felelőtlenség az ő részéről is.

2013. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Valletta ***** válasza:

Ha nem utálod a kutyát, akkor mi? Szereted?

Az, hogy hagynád elszökni, étlen-szomjan kóborolni, baleset veszélyének kitenni, az mi, szeretet? Ilyen időben egy kutya napokon belül kiszáradhat, elpusztulhat, ha téged ez annyira sem érint meg, hogy mindezt elkerülendő felszedj egy kupac szart, az nem éppen a szeret definíciója, de ilyet sokan még akkor se tesznek a kutyákkal, ha utálják őket.


Én mázsányi kutyaszart felszedtem már, mégsem nem esett le a gyűrű az ujjamról. Nincs abban semmi, aki eszik, az szarik, ennyi.

2013. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mintha nem is egy felnőtt ember írta volna ezeket a sorokat hanem egy hisztis fruska... oldd meg, felnőtt vagy, felelősség - ettől vagyunk emberek és nem állatok, h felelősséget vállalunk a tetteinkért.
2013. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

" Ilyen időben egy kutya napokon belül kiszáradhat," mert télen hagyhatnám nyugodtan elszökni étlen-szomjan mi?

Valami hasznosat is tanácsolhatnátok, rosszul vagyok attól, hogy a kutyasz*r 5 méteres körzetében hányinger kerülget olyan büdös!

2013. júl. 31. 13:07
 18/24 Valletta ***** válasza:
Aki nyáron hagyná, télen is hagyná, és ez te vagy, nem én, szóval szállj le a magas lóról.
2013. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
És még milyen jót fogsz hányni amikor a gyereked szarát takarítod :oDDD komolyan mintha nem felnőtt ember lennél....
2013. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

"És még milyen jót fogsz hányni amikor a gyereked szarát takarítod :oDDD"

Miféle gyerekét? Nem leszek ovónő!

2013. júl. 31. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!