Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor az az én felelősség...

Most akkor az az én felelősségem, ha a tesóm kutyája elszökik tőlem?

Figyelt kérdés

1. Nem értem minek kellett neki kutya, ha mindig nyaralni, kirándulni megy, de a kutyát nem viheti magával, mert nehéz olyan szállást találnia, ahol ott hagyhatja, mert Ő múzeumokba akar menni, meg minden.

2.Tesóm külön lakik, persze a nagy barátnői nem érnek rá egy sem kutyára vigyázni... Nekem nincs kutyám, nem is kéne, mert elegem van belőle, hogy mindig szétszed mindent, koszos, meg mindenhova oda sz*rik.

Na mindegy, családi békéért elvállaltam.

Most a kutyát nem hagyhatja otthon, mert szökik, 1 napig nem megy haza, és a kutya már elszökött a kertből, de a házban meg szétszed mindent, meg nem maradhat bent egész nap.


Na most, megkért, hogy engedjem be a házba éjjelre, akkor nem megy el. Garázs nincs, pince nincs. Maradt a nappali. El is van este, alszik.

A gond ott van, hogy én rosszul vagyok a kutya sz*r szedéstől. Hányok a szagától, az állagától, meg hogy szedhetem fel... bleeeeh!

És felkeltem tök korán 6 kor, hogy kiengedjem az udvarra(amikor suliba jártam akkor nem keltem ilyen korán) erre megyek ki tök álmosan a konyhába, és majdnem bele léptem a sz*rba! Áhhh! Fúúj, majdnem elhánytam magam! Reggel álmosan, félholtan arra eszmélni, hogy a lakásban kutya sz*r, amitől rosszuil vagyok! Azt hittem ez egy rémálom! De nem!

És azt nem értem, hogy adtam a kutyának este 7 kor enni! Kint volt 11 ig, akkor behívtam, addig miért nem volt képes sz*rni oda kint? Az eszem megáll!


Na most úgy vagyok vele, hogy sz*rok rá, ha éjjel elszökik, nem érdekel, de hogy még egyszer bentről szedjem fel a sz*rt na azt már nem!

Kint hagyom éjjelre, van kerítés, ha kimászik rajta hát hadd menjen! Nem fogok még 7 napig sz*rt szedni!


Most az az én felelősségem, ha elszökik kintről?

Úgy vagyok vele, ha elszökik, az azt jelenti hogy sz*rik rá, hogy itt vagyok vele, mert nap közben kimegyek hozzá negyed órákra, de éjjel nem fogom beengedni még egyszer az tuti!


Most az én hibám lesz, ha megszökik?



2013. júl. 31. 11:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, sokkal konstruktívabb válaszokat kaptál volna, ha kevésbé arrogáns stílusban írsz. De ez mellékes.


Amit tudok javasolni (azon kívül, hogy máskor ne vállald el, inkább szállj be a kutyapanzió költségeibe): hogy kora délután etesd a kutyát, hogy estig elintézhesse, amit el akar intézni. Ha éjszakára ki tudod kötni az udvaron (hosszú láncon vagy pórázon, úgy, hogy legyen vize) akkor nincs gond, fogsz egy lapátot és összeszeded az ürüléket. Ha nem oldható meg a kinti tartás, és ne adj' isten a lakásba piszkít, akkor fogsz egy sálat, befújod parfümmel, az arcodra kötöd, hogy más szagot ne érezz, gumikesztyűt húzol, fogsz egy köteg WC papírt és hajrá.

2013. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de egy csomó tanácsot adtunk:

Séta, több foglalkozás, korábban adott vacsora, csont a táp mellé, stb.

2013. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mivel elvállaltad,ki kell bírni azt a kis időt.A testvéred viszont nem volt tisztában a kutyavállalás felelősségével,mert tesvéri alapon sem lehet más nyakába sózni a kutyája felügyeletét.Ha szökik és a lakásba kell zárni,akkor teremtse meg ennek a feltételét,nevelje szobatisztává vagy biztosítsa a biztonságos kinti tartását.Ne másra csessze a szökős kutya gondját baját,míg ő valahol jól érzi magát.Legközelebb,családi béke ide vagy oda vagy ne vállald el,vagy határozd meg,milyen feltételekkel vagy hajlandó vigyázni rá.
2013. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Igen a te hibád. Igent mondtál, felelősséget vállaltál érte innentől kezdve a te hibád ha elszökik. Saját magad miatt szenvedsz. Nem kellett volna mert neked is rossz, és a testvéred is azt hiszi, hogy ez a felelőtlenség a részéről mehet tovább mert úgyis mindig elvállalod.
2013. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!