Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzem meg szüleimet...

Hogyan győzem meg szüleimet arról hogy a pitbull jó és barátságos kutya és hogy vehessek egyet magamnak?

Figyelt kérdés
köszönömm előre is
2013. aug. 2. 15:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Csak en leszek ideges az ilyen kerdesektol?

Kezdjuk azzal, hogy ha olyan helyen laktok ahol megmergezik a kutyakat meg betegek lesznek akkor oda nem viszek kutyat!! (van egy ilyen baratnom akinek megmergeztek a kutyajat, kovetkezonek bentre a hazba vett kutyat, aki azota is megvan) Ha mar nalatok tobbszor elofordult ilyen akkor felelotlenseg!

A kovetkezo..13 evesen pitbull?? Meg kisfiu vagy... A pitbullnak tudod te, hogy milyen hatarozott gazda kell? Hany tizenevest latsz pitbullal setalni? Eleg neked valahonnan olcson is? Na ebbol is latszik, hogy nem ertessz te ehhez. Aztan majd, ha kifogsz egy beteg kiskutyat, na az nem lesz olcso.

En 14 eves vagyok, igaz lany, de nekem egy foxim van es o az akivel tokeletesen birok. Es tudod, hogy hogy kaptam meg? Olvastam es tanultam kutyakrol, jartam a menhelyre onkenteskedni, ott is tanitgattam kicsit a kutyakat. Takaritottam utanuk es budos volt es gusztustalan, DE csinaltam! Majd nyari munkabol kezdtem el gyujteni a penzt ra, de a szuleim mar lattak, hogy mennyi mindent tettem erte igy beszalltak anyagilag. Es nem ugy alltam, hozza, hogy 'jo lesz egy olcso is', hanem akkor mar megbizhato helyrol hoztunk egy egeszseges kiskutyat. Azota is itt van, jol nevelt, tanitom, setaltatom, jatszok vele. A kutyakakit osszeszedem, ha valami kart tesz az udvarban (bar nem nagyon szokott), akkor helyrehozom amennyire lehet. De konyorgom!! Egy kutya felelosseg... Es en teljesen megertem a szuleid! Talan, ha egy olyan kutyat szeretnel, amivel birnal is akkor megengednek! A szuleim nekem se engedtek volna olyan kutyat, amit meg egy felnott hatarozott ferfi is el tud rontani!

2013. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen "embernek" csattogós lepkét se ... nemhogy élő állatot.
2013. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%

sztojka, raffael, bogdán, órsós, kalányos,bogdán, oláh, jónás, stb.....


melyik a vezeték neved ???????


drága tezsvííírem ???? (stb-re nem ér szavazni)

2013. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
az utolsó kérdésel mire célzol h mi a vezeték nevem?
2013. dec. 26. 16:38
 25/25 anonim ***** válasza:
Na, lett kutya? Remélem, nem.
2014. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!