Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan sétáltassunk egy harci...

Hogyan sétáltassunk egy harci kutyát az utcán?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy egy hétköznapi kutyás vagy nem kutyás embernek milyen elvárásai vannak egy harcikutyással szemben, ha az kiment a kutyájával az utcára.

2013. júl. 24. 12:11
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
15%
Póráz mindenképp, meg szájkosár, függetlenül attól h harapós-e vagy sem, ha nincs rajta valószínű ferde szemmel néznek rád. Hirtelen ennyi jut eszembe
2013. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
97%

Ha tudja a kutyájáról, h veszélyes lehet másokra, tegyen rá szájkosarat. Kb. ennyi. De ez nem csak a harci kutyásokra van nálam érvényben, hanem bárkinél.

Ugyanolyan kutyásnak nézem őt is, mint bárki mást, nem teszek különbséget.

2013. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 sippara ***** válasza:
90%
Mit jelent az, hogy "harci kutyás"? Konkrét verekedtetett ebet sétáltatsz?
2013. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 Imola Ágnes ***** válasza:
97%
Hrcikutya, keverék, öleb esetében egyformán a jólneveltség a követelmény. Ha a kutyád jól kijön més kutyákkal, akkor csak a törvényben előírtakat kell betartanod. ha azonban problémás kutyád van, akkor maximális figyelem, szájkosár, póráz, elővigyázatosság.
2013. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
69%

szájkosár, és hám


nem hinném hogy haracra van kiképezve ha igen nem viszed utcára

2013. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 Valletta ***** válasza:
97%
Én azt várnám el, hogy legyen maximálisan kiegyensúlyozott és engedelmes. Az ilyen fajták gazdáival kevésbé vagyok elnéző, ideje lenne már példát mutatni az idiótáknak, akik direkt ingerlik a kutyájukat, hogy idegbetegek legyenek, mert az a menő ha alig bírja visszafogni. Mondjuk ez a harci kutya megnevezés a kérdésben már önmagában elég árulkodó.
2013. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
74%
Az agyam eldobom... Ha csak nem harcoltatod, akkor nincs olyan, hogy harcikutya. Minden kutya olyan, amilyennek neveled. Egyébként meg, amelyik kutyában nem lehet 100%-osan megbízni, arra elvárom hogy szájkosarat rakjanak. Legyen ez Yorki,vagy Dobermann, mindegy.
2013. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
7%
Bármilyen fajta,akármilyen nevelést kapott a póráz és a szájkosár alap már csak elővigyázatosságból is.A harci kutya pedig nem azért harci,mert az a kutya amelyről pont szó van volt már küzdőtéren hanem,mert maga a fajta erre lett kitenyésztve.Ezekbe a kutyákba pedig több az agresszivitás ha csak a későbbiekben nem alakították át más fajtákkal.
2013. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
88%

"Bármilyen fajta,akármilyen nevelést kapott a póráz és a szájkosár alap már csak elővigyázatosságból is."


Még jó, h nem te hozod a törvényeket.

2013. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 Imola Ágnes ***** válasza:
82%
Csak én avgyok úgy vele, hogy a válaszok alapján nagyjából tudom hogy kinek milyen kutyája lehet?
2013. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!