Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erkélyre kiskutya? Légyszi'...

Erkélyre kiskutya? Légyszi' olvasd végig és utána válaszolj, ha van ötleted.

Figyelt kérdés

Nincs még kiskutyám, de szeretnék idővel egyet. Mivel kölyökkutyát szeretnék, már előre gondolkodom, hogy oldjam meg a szobatisztaság kérdését. Mint olyan sokan én is dolgozom délelőtt, Bár otthon tudok maradni vele 2-3 hetet, ez az idő nem elég ahhoz, hogy kb.8-9 órát kibírjon pisilés nélkül. Arra gondoltam, hogy délelőtt, amíg dolgozom, ki tudna menni az erkélyre és az ott berendezett kis földes, műfüves valamire tudna pisilni, kakilni. Így talán magát a lakást tiszteletben tudná tartani, és ha eljön az idő könnyebben tudom teljes szobatisztaságra szoktatni. Kinek mi a véleménye erről?

Csak hogy ne fárasszak feleslegesen senkit:

- nem azt kérdezem, hogy legyen-e kiskutyám

- kölyökkutyát szeretnék

- nem szeretnék örökbe fogadni menhelyről kutyát

- NEM akarom az erkélyen tartani a kiskutyát

- nem tartom kölyökkutyánál jó ötletnek a boxot

- nem hinném, hogy a lakásban lévő kutyapelenka jobb ötlet lenne.


2013. aug. 6. 13:34
1 2 3
 21/22 sippara ***** válasza:
Miért probléma, ha nagytestű? :) Most épp egy huskyt és két macskát tartok 39 négyzetméteren, hamarosan költözünk 64-re, oda már jön egy roti is :) ha rendesen fárasztod, bármekkora, bármilyen kutya tökéletesen elvan lakásban (egy-két területigényes kutyát kivéve), hiszen gyakorlatilag csak alszik bent :)
2013. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
A lépcsőktől tartok. Kiszámoltam, hány lépcsőfokot kellene egy nap megtennie/megtenniük.Egy darabig tudná vinni őket az ember, de ha túl nagytestű még kölyöknek is, fizikailag előbb-utóbb már lehetetlen lesz. Most pl. a bullmasztiffra gondolok. Ami nekem megfelelne egy kisebb testű, lakásban nyugodt (kevésbé ugatós), szívós kirándulásokat bíró, nem túl kényes fajta, aki a kezdőket sem falja fel két harapással.:)
2013. okt. 10. 07:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!