Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha csináltok valamit a ti...

Ha csináltok valamit a ti kutyátok is odamegy nézni?

Figyelt kérdés
A miénk mikor kicsi volt, és csináltunk a kerítéshez betont. Mikor leguggoltak megnézni, hogy egyenes-e, odament ő is, és oldalra fordított fejjel nézte, ahogy a többiek.
2013. aug. 6. 21:35
1 2
 11/12 Valletta ***** válasza:
100%
Az enyém a wc-re is utánam jön. Eleinte frusztrált, aztán megszoktam. Érdekes, hogy kb. 10 másodperc után mindig elszégyelli magát és kitolat. :)
2013. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem kiskutyám van,most 4 hónapos. Kinti-benti kutya,de mindenhova követ.


Sokszor van,hogy főzök/sütök a konyhába és amíg kevergetem ami kell,addig ő elalszik a lábamon.

Ha visszük haza a bevásárlószatyrot és meghallja,hogy letesszük ő sprintel a ház másik végéből és beleveti magát és dúrná az egészet kifele.

Mindig mindenhol ott kell lennie ahol én is vagyok, az elején nagyon furcsa volt,hogy néznem kell,hogy a lábam alatt van-e meg,hogy szaladgál utánam ,de már megszoktam és el se tudnám képzelni,hogy senki nem rohan elém ha hazaérek:)

2013. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!