Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám vemhes:Dő egy westie,...

A kutyám vemhes:Dő egy westie, de sajnos az ultrahangon csak 2 kiskutyát láttunk, pedig a westienél általában 4 szokott lenni. Lehetséges, hogy a többi nem láttszott? Hogyan tápláljam a kutyusomat?

Figyelt kérdés
igazából nagyon aggódok érte..felesleges érte aggódnom?
2009. okt. 26. 11:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
elnézték az ultrahangot.3at mondtak és csak 1 született.az is meghalva született.2 nappal ezelőtt elfolyt a magzatvize a kacinak,de nem született kiskutya,és attól halt meg tegnap és ma meg így született.most nagyon sajnáljuk szegényt.
2009. nov. 10. 16:17
 12/21 A kérdező kommentje:
de nem a kullancstól meg a mérgezéstől mert azt akkor kapta amikor 1 éves volt,és most 3 és fél.vitaminoztattuk meg állandóan cipeltük állatorvoshoz.örülök hogy a kacikám megmaradt,remélem nem kap vérfertőződést.nagyon sajnálom szegényt.
2009. nov. 10. 16:21
 13/21 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

Sajnálom akutyádat, Téged viszont nem!

Direkt kinkeltem pá roldalt, úgy látszk, hiába!

Az ellésnél a legfontosabb:

Hívni kell az állatorvost, ha

* 4 órája elfolyt a magzatvíz, de nem született kölyök,

Miért nem hívtál orvost a kutyához?

Egyszerűen megáll az eszem, komolyan mondom!

2009. nov. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%

Előző vagyok!

Bocs,elírtam, nem Neked linkeltem be az oldalakat.

Viszont ez nem ment fel a felelősség alól semmiképpen.

Én is kezdő vagyok.

Először fialt a kutyusom.

Éjjel fél 3-kor ébresztettem fel az egész családot,mert bepánikoltam.

A kutyusom tette a dolgát, minden természetesen folyt, én mégis soknak láttam a vért, és indítottam a nagyfiamat az orvosért.

Mire felöltözött a gyerek, Hál Istennek lehiggadtam némiképp, vérzés is abbamaradt 6nem is volt sok, csak az én szememnek/, így aztán visszafeküdt a családom, énmeg virrasztottam tovább a kutya mellett.

Könyörgöm, 2 napíg benne volt a halott magzat?

Nem volt közben fél perced egy telefonra legalább az orvosnak, hogy mit tegyél?

Húúúúú, ne is haragudj, de megint kiakadtam, ma már nem is tudom hányadszorra!

2009. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
voltunk az ovosnál azt mondta hogy minden rendben van vele(ezmég akkor volt amikor nem született meg)ráadásul az orvost hivtuk vagy 1000 szer és azt mondta hogy ez természetes.még az ultrahangot is félrenézte,ki is iratkoztuk tőle.szóval nem nagyon tehetünk róla,az orvost hivtuk,és azthittük hogy legalább a munkáját jól végzi.szerintetek még lehet nek kölyke,ha majd csak 4 és fél évesen tudja őket megellni?
2009. nov. 11. 13:24
 16/21 anonim ***** válasza:

Hát te tényleg nem vagy normális hogy csak ez érdekel. Gondolod, hogy a kutyád akarja? Szeretné, vágyik rá? Hát nagyon nem! Persze akkor is teszi ha beledöglik, mert ugye az ösztönei....

Igen, biztos lehet, csak ne csodálkozz he nem éli túl, és megint megölsz néhány kiskutyát, vagy ha nem akkor majd pár év múlva a menhelyen fognak bámulni... -.-" Ha az orvosod nem válaszol, akkor húzni kell azonnal a másikhoz. Nálunk nem is kell belejelentkezni, ahova viszem, szó nélkül beoltják ha mondjuk azt kell.

2009. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
NYUGI VAN JÓ??18 X FELHÍVTUK AZT A ROHADÉKOT ÉS AZT MONDTA HOGY MINDEN RENDBEN VAN ÉS AZT HITTÜK HOGY CSAK BEPISILT.ÉS UTÁNA IS MEG MÉG 1 CSOMÓSZOR ELVITTÜK ÁLLATORVOSHOZ.NEM VAGYOK ÁLLATGYILKOS,A KISKUTYÁM SZERETETT VOLNA KÖLYKÖKET,MERT KÜLÖNBEN NEM BABUSGATNÁ A PLÜSSÖKET ÉS NYALOGATJA MEG MINDEN.MOSONMAGYARÓVÁRON NINCS SOK JÓ ORVOS.AMELYIK MEG JÓ AZ MEG ROHADT DRÁGA,ÉS NEM IS AZ A BAJ HOGY DRÁGA,HANEM AZ,HOGY NEM NÁLA VOLTUNK,MERT Ő VOLT AZ ÁLLATORVOSUNK,ÉS MIVEL EZ A SZAKMÁJA,GONDOLTUK,HOGY TUDJA MIT CSINÁL.MÉG SZÁMTALANSZOR MEGTEHETTE VOLNA,HOGY MEGCSÁSZÁROZZA A KUTYÁMAT,ÉS AKKOR NINCS SEMMI,MERT TUDJA JÓL,HOGY ÍGY IS ÚGY IS NAGYOBB LESZ A KELLETÉNÉL,HA ETETJÜK RENDESEN!!HA TUDNÁ MIT CSINÁL,RÖGTÖN NEKIÁLLNA! NEM VAGYUNK SZAKÉRTŐK!ÉS AZT MONDJA HOGY NEM LEHET NEKI KÖLYKE,MERT KESKENY A CSÍPŐJE.MEGÁLL AZ ÉSZ HA 1X EZ VOLT AZ ELSŐ ELLÉSE,PERSZE HOGY NEM TÚL TÁG,MERT ILYENKOR ÖSSZESZŰKÜL.NEM VAGYOK KUTYAGYILKOS!!KÖSSZ DE ÍGY NEM KELL A SEGÍTSÉG
2009. nov. 12. 18:42
 18/21 anonim ***** válasza:

bár nekem sosem volt még anya kutyum, egy kis westiem van, és ő is egyedüli kölyök volt. ráadásul ivartalaníttattam is, hála túl is vagyunk rajta.

szerintem semmit nem tehetsz, biztosítsd a szereteted(bár gondolom ez alap), és figyelj rá nagyon, gondolom ilyenkor sokkal több szeretetet igényel.

nem tudom miért akartál kis kutyákat, de nem értek veled egyet. szegény:(nagyon sajnálom.

jaj de most látom h már régebbi a kérdésed..

akkor nem tudom milyen segítséget szeretnél?

h lehet e még kutyája?minek??

a pénzért?

szenvedteted szegényt, nem hogy ivartalaníttatnád hogy később különböző betegségei se legyenek..

ehh

2010. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köcy:]
2010. jan. 23. 18:19
 20/21 A kérdező kommentje:
na figyelj.én nem pénzért csinálom ezt.a kutyám szeretne kölyköket nagyon rég óta hadd ne mondjam,hogy honnan tudom.tehát.a tanácsaid hasznosak.de egyben igazságtalanok is.nem tudod mit szeretnék,te úgy ítéltél meg engem,hogy nem ismersz,nem tudod hogy mit szeretnék.a kérdés kül nagyon régi.amúgy köszi a komit.de máskor előbb ISMERJ MEG
2010. febr. 23. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!