Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyusoknak mivel...

Kölyök kutyusoknak mivel lehetne ízletesebbé tenni a tápot hogy megegyék?

Figyelt kérdés

5hetesek. (mielőtt beszólnátok, kidobott kutyák, menhely által vagyok ideiglenes befogadó)

kölyöktápot kapnak , de nehezen eszik..arra gondoltam hogy valami kis szószfélét lehetne rá dobni, amitől jobban ízlene nekik, de nemtudom mit lehet..


2013. aug. 7. 13:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nekem kecsketejet a lassan két éves is kap még ^^
2013. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ha idáig szoptak, akkor először pépesre áztatott tápot kell adni neki. Még nem tudnak rágni. Eleinte nyalogatják, aztán lehet lassan kevésbé eláztatni a tápot.
2013. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Akiteki ***** válasza:

3 hetesen szoktam kezdeni nekik adni beáztatott tápot. (vízbe) 5 hetesen már tele a szájuk fogakkal, vígan elrágcsálják szárazon is.

Normális, egészséges kiskutyának nem kell semmivel ízesíteni, akkor is neki fog esni és falja. Főleg, ha többen vannak, még vetélkednek is, hogy elegyék egymás elől.

2013. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nem én vagyok az első akinél vannak, és előző illető nagyon sok mást adott nekik: tejbedara, parizer, tojás,macskakaja stb..

és gondolom jobban fűlne a foguk ahhoz

2013. aug. 7. 17:09
 15/15 Akiteki ***** válasza:
Még pont jó időben vannak, hogy leszokjanak az ilyesmiről. A kölykök folyton éhesek, be fognak falni bármit.
2013. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!