Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 14 hetes cane corso kan...

MRichie kérdése:

14 hetes cane corso kan kutyusom 14,5 kg, ez normális?

Figyelt kérdés
Életvidám jó kiállású arányos testalkatú. Azonban - szerintem - kicsi (a kutya a tömege), illetve sok a széklete 70-95 (olykor több) gramm. Eddig Happy Dog phase one prémium tápot kapott ( érkezésének a 85+%-a táp és a napi adaghoz is + 10/15%-ot adunk az aktívabb napokon), de most váltottunk Royal Canin giant puppyra. Előre köszi a hozzászólásokat!

2013. aug. 9. 15:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem konzultálj a tenyésztővel. Mi nagyon oda figyeltünk a súlyára, mi a lassabb növekedésnek vagyunk a hívei, a csontok, ízületek védelme érdekében. Mi most vagyunk 8 hónaposak és 33 kg-osak. Mire eléri a 1,5-2 éves kort meg is lesz neki a 45-50 kg-s standard szerinti tömege, és mindezt szép lassan.
2013. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én is a lassabb folyamatnak vagyok a híve, csak attól tartottam hogy hiányt szenved valamilyen tápanyagból és ebből fakadóan "pici". De mostanra letisztázódott bennem hogy megközelítőleg az "ahány hét annyi kiló" elv az a követendő. Köszönöm a segítőkész hozzászólásokat ismét, a tenyésztővel pedig feltétlenül konzultálok!
2013. aug. 14. 11:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt mindenképp adjátok neki: [link]
2013. aug. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szia! :)

Mi épp most mértük le a Corso babánkat, aki 14 hetes és 4 napos. 18 kg, igaz mi Brit Premiumot adunk neki, nekünk azt mondták, hogy az a legjobb (42%-a csirkehús, nem gabona). A tiédnek teljesen normális a súlya :)

2013. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!