Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért TK nélkül adja a cavalie...

Miért TK nélkül adja a cavalier king charles spánieleket? És miért ilyen olcsón?

Figyelt kérdés

Valami bibi lehet ott? Úgy tudom, hogy a TK nem nagy összeg, pár ezer Ft-os felár... Ő valószínűleg nem tenyésztő?

[link]



2013. aug. 10. 21:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%

A hirdetés alapján nagyüzemi szaporító.


"több alomból"

2013. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Hmmmm....lehet tk-val is kérni? Mert az elso ket sorban azt irja tk-s 4 kolyok ...aztan meg hogy hobby celre tk nelkul 40ezer...sztem a poen kedveert kérdezz ra a TK-s árra.
2013. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
73%

Tipikus szaporítós trükk.Törzskönyv nélkül X összeg,törzskönyvvel meg sokszor annyi.

Ha tényleg szűrt,korrektül tartott minőségi szülőktől valók a kölykök,a 40 ezer/kutya ár még a költségeire sem elég.

2013. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Akiteki ***** válasza:
97%
Expressen mit vársz? Sose látott törzskönyvet a hirdető sem. Azért sokkal több azzal, mert soká tart otthon rajzolni neki egyet.
2013. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
9%
szerintem meg nem szaporitó. Miért lenne az? Hobby célra odaadja a nem kiállitási minőségű kölyköket, az extra külleműt pedig gondolom jó 150-200 e ft-os áron. És a hirdetése teljesen korrekt.
2013. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%
Itt nem azt írja,hogy a nem kiállítási minőségű kicsik vihetők negyvenért,hanem tk nélkül bármelyik.
2013. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
97%
Ha hobby célra adná,ivartalanítási kötelezettséggel adná ennyîért,gondosan megválasztott gazdiknak.De nem erről van szó,hanem igény szerinti törzskönyvről,gondolom olyan áron,hogy ne is merüljön fel az érdeklődőben,hogy kikérje azt,amit nagy valószínűséggel nem is tud produkálni.Eleve nem kerülhet ki törzskönyv nélkül kiskutya egy kennelből,ha korrekt.
2013. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem tenyészto, azért. Lehet h tk-s kutyái vannak, mert azt bárki tud szerezni. De a kicsiket úgy adja, h 40 ezer a tk nélkul. Tk-val meg nem írja mennyi, de télleg lehet az is, hogy olyan drága, hogy senki se kérje tk-val. Mert igazából nincs is nekik. Nem ez van? szerintem
2013. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
40%
Nem akar konkurenciát csinálni magának.Tk-nélküli kutyával még "szaporítani"is nehezebb.Mert már sokan nézik,hogy legalább a szülőknek legyen papírja,ha a kölyköknek nincs is.Én vettem tőle kiskutyát,úgy volt ha megjön a tk,küldi,és fizetem a többletet.Így volt 50ezer 2 éve,a tk lett volna +30.Azóta se jött meg a papír,pedig tudom,hogy bejegyzett tenyésztő,tud törzskönyveztetni.
2013. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

szamomra is ez a azaporitos dolog jott le elso korben, viszont nagyon korrektul van megirva a hitdetes.

kedves utolso. s milyen a kutyus? minden rendben vele? egeszsegugyileg is meg pszichesen is? azt kaptad amire vartal?

2013. aug. 11. 00:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!