Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért TK nélkül adja a cavalie...

Miért TK nélkül adja a cavalier king charles spánieleket? És miért ilyen olcsón?

Figyelt kérdés

Valami bibi lehet ott? Úgy tudom, hogy a TK nem nagy összeg, pár ezer Ft-os felár... Ő valószínűleg nem tenyésztő?

[link]



2013. aug. 10. 21:09
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ha megint beszélsz vele, akkor mondd meg neki, hogy itt "leszaporítóztuk", mert etikátlanul viselkedik és törzskönyv nélkül ad el tömegtermelésben gyártott kiskutyákat!
2013. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... hallottam már a helyről :) Külföldön is neve ment, meg az általa előállított tk-ról is :)

A törzskönyv ára 5500 HUF, chip-pel együtt... Elég borsos árat számít fel érte a "tenyésztő", ebből lehet igazán meggazdagodni! :)

2013. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

pár éve mi is innen vettünk kutyát. bevallom, akkor még kislány voltam, és nem tudtam róla, hogy van a szaporító meg a tenyésztő. anyuék sem értettek ezekhez (imádom a kutyámat, de eszméletlen lelkifurdalásom van, amiért szaporítótól vásároltunk-mint utólag megtudtam).

mivel kiscsaládom ilyen tudatlan és naiv volt, elmondott mindent, de nekünk akkor sem esett le. :(

túl jól adták elő magukat.

utólag jöttem rá.

azok a szerencsétlen kutyák azokban a "dobozokban" élik le az életüket. a csaj még közölte is, hogy ezek csak a szaporodás miatt vannak (nyilván ezt szebb köntösbe bújtatva). mikor mutatta nekünk az apakutyát, az egyből kidugta a péniszét, közölték, hogy csak akkor van kint, mikor pároztatják, és azt hitte, hogy megint akció lesz.

azok a képek a gyerekkel együtt kamuk. szocializálatlan az összes kutya. a kiskutyák az anyjukkal élnek azokban a képen is látható "házban", és ha valaki meg akarja nézni a kutyákat, akkor onnan hozza elő.

az elhozott kiskutyának fülatkája volt, hámlott a bőre, a szőre fakó volt és hullott.

így jártam... de kárpótol, hogy a kis cavi kutyim a legnagyobb szerelmem a világon. imádom.

ezzel megtanultam, hogy meg kell váogatni, hogy kitől veszek kutyát. még egyszer nem hibázom :)

ha érdekel még valami velük kapcsolatban, amit kifelejtettem, akkor kérdezzetek nyugodtan.

2014. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
húú. ez elég durván hangzik :S hihetetlen, hogy vannak ilyen emberek, akik ezt teszik a kutyákkal. szomorú.
2014. febr. 25. 12:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!