Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért TK nélkül adja a cavalie...

Miért TK nélkül adja a cavalier king charles spánieleket? És miért ilyen olcsón?

Figyelt kérdés

Valami bibi lehet ott? Úgy tudom, hogy a TK nem nagy összeg, pár ezer Ft-os felár... Ő valószínűleg nem tenyésztő?

[link]



2013. aug. 10. 21:09
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vagyok. Látogass ki kiállításokra,ismerkedj kennelekkel. Akik járnak kiállításokra, azoknak egy része szűreti a kutyáit (hozzáértő állatorvosokkal).
2013. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

nekem a linket már nem hozza be, ettől függetlenül lehet, hogy tett fel újat.

köszönöm a választ. valszínűleg az lesz. meg több "tenyésztővel" fogok beszélni, meglátogatni a kutyáikat mielőtt veszek egyet.

2013. aug. 11. 22:23
 23/34 anonim ***** válasza:
Újat tett fel.
2013. aug. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
50%
Bár nem látom a hirdetést de sejtem hogy melyik lehet. A kiskutyákat szerintem azért hirdeti törzs könyv nélkül mert szín hibásak, így tenyésztésre és kiállításra nem alkalmasak, és akkor fölösleges nekik a törzskönyv, de ha kell ad a kutyákhoz dupla árban.
2013. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Habár a hirdetést én nem látom, én sejtem hogy az, ahol mi is vettünk egy kölyköt. Mi 50 ezerér vettük,mert azt mondta h hibátlan, és 30 ezer ft-ot akar elkérni a törzskönyvért, de mondta hogy még ráér és döntsük el, és majd ír körlevelet. De nem írt. Igazából a tenyésztő mindent tud a cavalierekről, ezért döntöttünk úgy, hogy innen vásárolunk. Azt is mondta, hogy majd postán küld Royal Canin Starter tápot, amit azóta se kaptunk meg, pedig a kutyus már lassan 3 honapja nálunk van. Egyébként én nem bántam meg, hogy onnan vettük, gyönyörűszép a kutyus, van blenheim pöttye a fején, a színei nagyon szépek. És hihetetlenül okos. Járunk vele kutyaiskolába is, nagyon gyorsan tanul. És nagyon nagyon szeret a gazdája közelében lenni, szinte állandóan velünk akar lenni, hozza a játékait. Szerintem ő rendes tenyésztő, mert megtaláltam a honlapjukat. [link]

Én nem bántam meg hogy innen vettem. Egy édes, szerető társat kaptam.

De egyébként 30 ezer ft nem sok a törzskönyvért?

2013. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy hanyatt esem! Minek kell valakinek 27 szuka kutya és 11 kan??? Ha a honlapból kellene kiindulni azt mondanám, hogy tipikus kutyagyár. Se szűrési eredmények, se kiállítási eredmények csak egy nagy halom ki tudja milyen kutya. A honlap alapján ez az a hely amit annyira se méltatnék, hogy felhívjam telefonon, nemhogy kutyát vegyek tőlük!
2013. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Akiteki ***** válasza:
Tipikus átverős szaporító. A törzskönyv 5500 Ft.
2013. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
De ha szaporító, akkor ez mi? [link]
2013. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
51%
09-08 20:44, vagyok. Ma beszéltem a tenyésztővel és azt mondta, hogy nem a törzskönyv 30 ezer forint. Hanem ennyit kér még el egy olyan kutyáért akit törzskönyveztetnek. És mondtam, hogy mi kérjük, és mondta, hogy ír a testvéreinek körlevelet, ki szeretne még és utána meglesz. Nekem ő becsületesnek tűnik, de meglátjuk mi lesz ebből.:)
2013. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Akiteki ***** válasza:
Az egy tagsági igazolvány. És? Nem garancia semmire.
2013. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!