Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért TK nélkül adja a cavalie...

Miért TK nélkül adja a cavalier king charles spánieleket? És miért ilyen olcsón?

Figyelt kérdés

Valami bibi lehet ott? Úgy tudom, hogy a TK nem nagy összeg, pár ezer Ft-os felár... Ő valószínűleg nem tenyésztő?

[link]



2013. aug. 10. 21:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
Igen,egészséges.Mind küllemre,mind természetre igazi cavalier.Csak törzskönyves kutyát szerettem volna.
2013. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
36%
Hová valósi vagy?Holnap megyek Győrbe,a cavi is velem lesz ha gondolod megmutatom.
2013. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
41%
Bocsi,nem holnap,ma...
2013. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Akiteki ***** válasza:
96%

"Így volt 50ezer 2 éve,a tk lett volna +30.Azóta se jött meg a papír,"

Tényleg milyen korrekt. :))))))))

2013. aug. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
93%
Azt nem tudom,hogy más is járt-e így vele.Mert nem hallok rosszat róla.Ezért gondoltam,hogy egyedi eset voltam.A MEOE-nél akkor is volt a felfordulás,hónapokat kellett várni a törzskönyvekre,ráfogtam arra.
2013. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyedben nem vennék tőle kutyát.a tenyésztés nem arról szól, hogy TK-val adja a kölyköket meg van kennelneve hanem arró, hogy megvanak a kutyái szűrései, tenyésszemléje és kiállításokra jár
2013. aug. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
26%
",szív,-és patellaszűrt hobby célú és extra minőségű". szerintem ez egészségügyi szűrés!!!!! A kennelnév meg kiállitásokra jár. Hát gondolom kennelneve van, a kiállitás pedig a legszánalmasabb dolog ami létezik. Pont nem azt mutatja, hogy melyik a legigéretesebb kutya, hanem azt, hogy ki van nagyobb haverságban a biróval!!!!
2013. aug. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a hirdetést eltávolították, de sejtem ki tette fel....

Tenyésztőnél NINCS olyan, hogy tk nélküli kutya.....

Illetve azokat a szűréseket is megnézném, mert egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány cavalier tenyésztő szűreti a kutyáit. Ha az orvos azt mondja, hogy mentes, az nem szűrés!! Divatos dolog ezt felírni a holnapra, vagy hirdetésbe...

És igenis járjon kiállításra a tenyésztő. Nincs olyan, hogy haverság. Ha külföldi bíró bírál, nem igazán hiszem, hogy bármelyik nevező is ismerné. Azok biztosan elfogulatlanok. Ha tenyésztesz, illik büszkén megmutatni azokat az egyedeket,akik a kenneledből származnak.

2013. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

köszönöm, de pesti vagyok, meg már későn is válaszolok rá. :)

kedves utolsó. elmondanád azon kevés tenyésztők neveit, akik tényleg szűrik. már hogyha valóban tudsz ilyesmiről.

2013. aug. 11. 21:12
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
A hirdetés még fenn van...
2013. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!