Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rehabilitáció. Milyen budapest...

Rehabilitáció. Milyen budapesti sulit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hat éves mudi kan. Domináns kanokkal nem igazán jön ki, főleg a nagytestűekkel. Kölyökkora óta járunk suliba, már 4 különböző helyen voltunk, teljesen engedelmes, birkáról, tüzelő szukáról is simán lehívom, de sajnos ez a probléma nem múlik. Készülök elköltözni egy olyan helyre, ahol hat pireneusi hegyikutya van, ha ez a probléma nem változik, itthon kell hagynom a szüleimmel, mert ha ott nekiáll arcoskodni, széttépik. Hová fordulhatnék?
2013. aug. 12. 16:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
38%

Őrmező, mert a terápiás oktató az egyik legjobb az országban.

Ezek a Cerbis beszólások és hasonló dolgok, meg csak azért sántítanak, mert olyan történetet, hogy az egyik kutyát itt nem tudták megoldani, bezzeg ott igen, minden oldalról lehet mondani.

Hívd fel őket beszélgess velük, mindkettővel, esetleg egy-egy foglalkozáson vegyél rést és aztán a saját véleményed alapján dönts.

2013. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó: itt mindenki a saját tapasztalatát írta le, az sincs megtiltva senkinek, hogy ha a Cerberosszal van rossz tapasztalata, megossza. Azért senki nem fogja befogni a pofáját, mert sért bizonyos marketingérdekeket, és az 'ország legjobb rehabilitációján' azt mondták neki a teljesen egészséges és jólnevelt kutyára, hogy ideggyenge. Ez az oldal arra van, hogy megosszák az emberek a tapasztalataikat, ha rossz van, akkor azt.
2013. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Valóban, ha konkrét, vissza kereshető, esetleg utána tudsz nézni. De ezek az "én találkoztam, láttam, hallottam" esetek a városi legenda részei, szerintem. Egyébként nem az zavar, hogy ezt leírja valaki, hanem az, hogy ha ilyen kérdés kerül ki akkor rögtön megy a másik suli fikázása. Miért nem lehet megelégedni azzal, ha a saját sulidat ajánlod, miért kell rögtön a következő sorban leírni, hogy a másik szar?

A kérdező menjen és nézze meg mindegyiket és válasszon.

2013. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék melyik kutyáról beszélsz.
2013. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 sippara ***** válasza:
Beszélhetne mondjuk az enyémről is akár, félős, szocializálatlan, minden lehetséges szempontból nyers volt, azt mondták, menjek vissza, ha utcán idegenektől kézből elfogad kaját, DE lehet, hogy ideggyenge, akkor ne várjak sokat. Emberekkel még mindig "nem százas", de köszönöm szépen, egyáltalán nem ideggyenge, sőt.
2013. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Rendben, de még mindig nem tudom melyik a kutyád?
2013. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 sippara ***** válasza:
Mit "csatoljak" a történethez, nevet, címet, telefonszámot, az oltási sorozatszámát, vagy mit? :D (egyébiránt bocsánat, kérdező, hogy ezt pont itt álltunk neki megvitatni)
2013. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Így van, beszélhetnék sippara kutyájáról, akit az 'ország legjobb rehabilitálója' szerint majd akkor vigyenek vissza, ha elfogad idegenektől kaját. Tegnapelőtt próbáltam, nem fogadta el tőlem a kaját, de a kutyával tanúsíthatom, semmi gond nincs, örülnék ha nekem ilyen 'problémás' kutyám lenne. De itt egy másik eset, ami szintén hasonló történeket ír le: [link]

Egy régebbi (azt hiszem, januári) postban leírja, hogy a nagy rehabilitáló cseszett a telefont felvenni heteken át, aztán a teljesen normális kutyát kikiáltotta idegbajosnak. Így aztán nagyon lehet rehabilitálni.

Igaz én nem a Népszigetre jártam, hanem egy vidéki tüköriskolába, de ott is mikor a kutyámat elvittem rehabiliálni az volt, hogy beeresztették éppen panzióztatott kutyák közé, oszt' rehabilitálódjon. Ezt én is megtehetem ingyen a parkban, köszönöm.


Nem állítom, hogy a másik suli jobb, nem is tudom milyen, de nekem az sem túl szimpi pár sztori alapján, de a tükörsuli inkább olyan aranynak tűnő valami, ami csak fénylik, és a szuper marketinggel mindenkit behülyítenek.

2013. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
72%
sippara: Az meg, hogy a kutya bizalmatlan idegenekkel sosem baj:)
2013. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 sippara ***** válasza:
Wow, Max nevében is köszönöm a bókot :)
2013. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!