Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rehabilitáció. Milyen budapest...

Rehabilitáció. Milyen budapesti sulit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hat éves mudi kan. Domináns kanokkal nem igazán jön ki, főleg a nagytestűekkel. Kölyökkora óta járunk suliba, már 4 különböző helyen voltunk, teljesen engedelmes, birkáról, tüzelő szukáról is simán lehívom, de sajnos ez a probléma nem múlik. Készülök elköltözni egy olyan helyre, ahol hat pireneusi hegyikutya van, ha ez a probléma nem változik, itthon kell hagynom a szüleimmel, mert ha ott nekiáll arcoskodni, széttépik. Hová fordulhatnék?
2013. aug. 12. 16:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen megmutatnám azt a kutyát az őrmezei oktatóknak, amelyikkel dolgoztam, és elbeszélgetnék velük, hogy miért mondták rá, hogy zsákmánynak tekinti a többi kutyát, meg hogy miért nem bírták letiltani az agressziózásról, mikor nem is akart igazából verekedni... Komolyan, nyitott vagyok a szakmai konzultációkra, egyszerűen csak nem akarom a gazdákat belekeverni ebbe a belháborúba. Nekik az a fontos, hogy a kutya működjön, azt elértük, amennyire egy kennelben tartott kutyánál el lehetett érni; javítgatjuk még a kutyák életminőségét, mert az az elsődleges probléma, és ennyi, velük foglalkozom elsősorban, nem a tükrösökkel, meg nem azzal, hogy nyilvánosan kiröhöghessek másokat. Valószínűleg engednék, hogy azonosíthatóan beszéljek róluk bárki előtt, ha megkérném őket, de a kicsinyességemnek egészen komoly határai vannak, és ez baromira túlmenne rajta.
2013. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömék Őrmezőre jártak egy pit-staff-boxer keverékkel, ember és kutya elleni agresszióval rehabolták. Kifogástalan munkát végeztek.
2013. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 sippara ***** válasza:
84%
Tessék, itt egy pozitív őrmezős tapasztalat, senki nem fogja lepontozni (remélem), senki nem fog belekötni, sőt, én személy szerint örülök, hogy van ilyen példa is.
2013. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Ok, Akumi én is kíváncsi vagyok és nyitott a szakmai konzultációra. Bár nem foglalkozom terápiával, de érdekelne egy egy ilyen példa.
2013. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Na hát egy dologba mindenesetre a leghardcore-abb tükrösök sem köthetnek bele: a Cerbi rehabilitációra specializálódott iskola, a tükörsulik meg nem, ők a normális kiskutyából normális nagykutya nevelését tűzték ki alapvető célul, erről szól a legtöbb sikertörténet az oldalukon, erre büszkék, míg a Cerbisek a rehabra. Ez még önmagában egyiket sem emeli ki, csak a kérdezőnek lehet, hogy jobb egy olyan suli, ahol reggeltől estig ezzel foglalkoznak, mint egy olyan, ahol ez csak mellékág.
2013. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
#24: csak a lényeg nem ment át, mi? :)
2013. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Kedves Akumi, átjött a lényeg, de mivel kifejtetted, hogy mennyire nyitott lennél szakmai konzultációra, gondoltam ok, elfogadom.

Valamiért viszont most mégis mintha visszaléptél volna.

Lehet, hogy a Cerbi a rehabra specializálódott és biztosan sikeres is, de azért Őrmezőn is van méghozzá elég sok rehabilitáció, a tanfolyami órák mellett.

2013. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Csak azt meséld el nekem, hogy ha nem foglalkozol terápiával, akkor mégis melyik szakmáról akarsz velem konzultálni. Mert amikor csak az egyik fél ért hozzá, akkor azt kiselőadásnak hívják, nem konzultációnak.
2013. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Tőlem tarthattál volna kiselőadást is, de úgy tűnik mégsem szeretnél nagyon oktatókkal találkozni.
2013. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Megmondtam, nem fogom a gazdákat belerángatni ilyenbe. Ha ezt nem érted meg, akkor jobb is, hogy nem foglalkozol a témával komolyabban.
2013. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!