Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese kiskutyát...

Bichon Havanese kiskutyát lehet kint tartani?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 3 éves, kan, Bichon kiskutyám,és mióta megvan (2,5 éve) bent volt tartva.Most viszont jön a baba,és nem szeretnénk bent tartani. Elajándékozásról nem lehet szó,ugyanis azt hallottam,hogy ha egyszer már nálunk megszokta,máshol már nem tudná megszokni, búskomor lenne.Elaltatni sem akarjuk. Mindenképp kint szeretnénk tartani.Hőszigetelő házikót is fogunk neki csinálni.Télen persze vigyáznék,hogy ne fázzon meg,vannak ruhái is,felöltöztetném.Így lehetséges a kint tartás?

2013. aug. 12. 18:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%

Elég gáz, ha a kutyatál 0-24ben a földön van!

Annak akkor kell ott lennie, ha eszik a kutya.


Látszik, h kutya nélkül nőttél fel, mert az agyad nem fejlődött megfelelően!

2013. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
20%
És én nem sértegettelek! Úgyhogy nyugodj le! Azért mert valaki nem úgy gondolkodik mint Te, nem kell veszekedni!
2013. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%
Mint ahogy hülye tanácsokat se kéne osztogatni!
2013. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
41%
Olvasd el amit először írtam! Ajándékozza el ezt tanácsoltam a kérdezőnek. Nem kell mindenkinek kell szobakutya. Én is elviselem ha barátnőmhöz megyek, és a 70 kilós roti kanja kitúr a kanapéról. Nem szeretem, de eltűröm.
2013. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem is a te kutyád. nákam nem túrna ki a kutya, de mondanád h nem teszik, akkor sétálhatnál ki az ajtón) Aki magához vesz egy kutyát, annak vállalnia KELL, hogy a kutya haláláig neveli, vele lesz! Aki ezt megszegi, az ne is vegyen magához egy cserepes növényt se!
2013. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
43%
Nem fogok szólni érte, mert a legjobb barátnőme a kutya. Ha neki egy óriás öleb kell, akkor úgy a jó. Nem szoktak rászólni, mert nagyon szeretik.
2013. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
96%
Ez a fajta kutya teljesen alkalmas,hogy gyerekkel együtt tartsák.Kinti tartásra alkalmatlan.Nyugodtan keressetek neki új gazdát,szerető környezetben nem lesz búskomor.
2013. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag én már fél évesen is a szüleim akkori német juházs kutyájával játszotam és nem hogy bántott ép elenkezőleg az idegeneket még a közelembe sem engette vicsorgot morgot rájuk.ja és ennek ellenére soha nem kaptam el semmit a kutyától.Szóval kár megőlni,vagy eladni,kitenni a lakásból a kutyát .
2013. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
82%
Én kicsi baba koromtól Német juhásszal éltem és sokkal jobb volt az immunrendszerem mint a korombelieké. A kutyával tanultam járni,Ő figyelt amikor aludtam stb. Most is kutya van a házban,2 is..és a 3 éves lányom még egyszer sem volt beteg :) amúgy a Ti kutyusotok egy társasági kutya,nem lehet kint tartani. + még hozzátesz az is hogy nincsen aljszőre,így megfagy télen még akkor is ha öltözteted mert akkor a ruha fagy rá.
2013. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Tudom,és én sajnálom is,de igenis hullik a szőre + bepiszkol néha,és ne beszéljünk arról,hogy mindent nyaldos..azért szerintem senkinek nem lenne az kellemes,ha a kisbabája szájából a kutyaszőrt szedegetné ki,vagy a gyerekágy mellett kutyakaki díszelegne.Rengeteg fertőző bacilus szabadúl ki belőle.És persze a kutyatálat sem szeretném a cumisüveggel együtt mosni..
2013. aug. 13. 01:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!