Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hirdetésről?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele,hogy törzskönyv nélkül nem fajtatiszta.

Chip,oltás,féregtelenítés megvan, egy másik hirdető portálon írja,hogy a szülők diszplázia mentesek,bár nem tudom,hogy tudja-e ezt igazolni szűréssel.

Gondolom nem premium tápot kap,nálunk az kapna.

Alapjáraton nem vennék csak tenyésztőtől kutyát,de ebbe a kis szuka kölyökbe beleszerettem.



2013. aug. 14. 12:02
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
link : [link]
2013. aug. 14. 12:03
 2/42 anonim ***** válasza:
53%
Hát én abban sem vagyok biztos, hogy fajtatiszta.
2013. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
32%
hát ha így beleszerettél akkor sztem irány-surány a kölyökhöz. :) nagyon aranyos.
2013. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes,jó a kép,de az ára gyanúsan kevés.Ha tőle veszed,le kell ellenőrizni mindent,amit állít és a fotó sem mindig saját termék.
2013. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem fajtatiszta,mivel tk. nélkül hivatalosan nem lehet az. Egészség miatt tettem fel a kérdést,hogy ti meg mernétek-e kockáztatni vagy egyáltalán mi a véleményetek a hirdetésről.
2013. aug. 14. 12:13
 6/42 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom, nem akarta honosítani az almot. Az ár meg annyi, amennyi. Manapság munkás kutyát eladni = a 0-val.A szülők törzskönyvét pedig meg tudod nézni .
2013. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Közben nem láttam a többi választ. Lehet elmegyek személyesen megnézni. Mire figyeljek oda? Az a baj,hogy így papírok nélkül bármit mondhat, valami jó tanács,hogy azért felismerjem ha gondok vannak?
2013. aug. 14. 12:16
 8/42 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem helyes egy szaporító tevékenységét támogatni, hiába aranyos a kutyus.
2013. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
66%
figyeld h mozog,energikus-e olyan játékos,amilyennek egy kölyöknek lenni kell...eszik e rendesen.ne szégyelld meg nézni az ürülékét nem férges-e ,normális állagú...oltási kiskönyvét meg vannak-e az oltásai..chip van-e benne.ilyesmikre figyelj nagyon.
2013. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hirdetésből nem derül ki semmi a világon,mert amiket állít,arra nincs garancia.Szép művészi a fotó is,ilyen padot sem látok gyakran.Csak,ha személyesen nézel utána tudsz meg többet arról,mi a valóság.Esetleg ha hajlandó eü.garanciát vállalni írásban.A legtöbb ilyen hírdetés nem fedi a valóságot.
2013. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!