Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hirdetésről?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele,hogy törzskönyv nélkül nem fajtatiszta.

Chip,oltás,féregtelenítés megvan, egy másik hirdető portálon írja,hogy a szülők diszplázia mentesek,bár nem tudom,hogy tudja-e ezt igazolni szűréssel.

Gondolom nem premium tápot kap,nálunk az kapna.

Alapjáraton nem vennék csak tenyésztőtől kutyát,de ebbe a kis szuka kölyökbe beleszerettem.



2013. aug. 14. 12:02
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
33%
Ja bocs, és még csak annyi, hogy a menhelyi kutyákra rá van írva, hogy nincs törzskönyvük? Szerinted egyetlen törzskönyves sincs ott? Nem hiszem, hogy rákötnék a kutyára, amikor kidobják az utcára.
2013. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
56%

Ok, mindenkinek a maga felelőssége, hogy vállal-e kockázatot vagy sem, a kiskutyája egészségével kapcsolatban.

De nekem nem ez a fő okom ellene, hiszen biztosan nagyon sok egészséges szaporított kutyus is van. A szaporított kutya nem egyenlő a beteg kutyával.

DE! A szaporítók nagy része kínozza az állatokat, embertelen körülmények között tartja őket! HA SZAPORÍTÓTÓL VÁSÁROLSZ, AKKOR AZ ÁLLATKÍNZÁST TÁMOGATOD!! Plusz miattuk vannak teli gyepik, ezért, HA SZAPORÍTÓTÓL VÁSÁROLSZ A KUTYÁK ELALTATÁSÁT TÁMOGATOD!!

Miért olyan nehéz ezt megérteni???? Ennyire önzőek vagytok, titeket csak az érdekel, hogy de cuki a kutya, az már nem, hogy a kutyátok felmenői szenvednek, vagy hogy kutyák ezreit altatják el évente? Mert ez mind a szaporítók hibája! És ha vásároltuk tőlük, az ő tevékenységüket támogatjátok!!!

2013. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
43%

ma 16:49

Nem kell kiabálnod:))

Akkor viszont mégis, miért is szaporító az a tenyésztő, aki nem törzskönyveztet le kutyát különböző okok miatt? Mert egyre többen megteszik. Viszont az elvárásoknak megfelelően tartja a kutyáit. Szűrések, stb rendben vannak.

Olyan könnyű leírni, szaporító, aki papír nélkül ad el kutyát. Holott sokkal árnyaltabb az egész.Nincs csak fekete-fehér.

2013. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
88%
Ezt értem, de aki 20 000 Ft.-ért ad egy kutyát, az biztosan nem egy tisztességes tenyésztő...
2013. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
27%
Honnan tudod, hogy miért adja 20.-ért???? nem kell ám mindenkit leirni rögtön elsőre.
2013. aug. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Fejlemények: A hirdető nem válaszolt a levelemre,viszont azóta találtam tőle régebbi hirdetéseket is. Folyamatosan "gyártja" a kiskutyákat, ugyan ezektől a szülőktől. Ebben az évben ez már a 2. alom. Plusz egy másik hirdetésben ilyen szöveggel: "Minden Érdekel CSere is..." ezek után bármennyire is tetszett a kölyök,nem veszem meg tőle. Egyáltalán nem tűnik lelkiismeretes embernek.
2013. aug. 16. 09:16
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Ezért jó felvenni a kapcsolatot mindig. Még olyannal is, aki a hirdetésben akár törzskönyvvel ajánl kiskutyát.

Nekem volt olyan, az általam átadott törzskönyv másolattal hoztak le almot. Ment a feljelentés.

2013. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Helyes döntést hoztál!
2013. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 zsuzsabazsa ***** válasza:
58%

Kérdező!

Én is kerestem hirdetést ugyanettől a hirdetőtől, de érdekes módon nem találtam többet.

Be tudnád linkelni azt amit találtál ezen kívül? Csak úgy kíváncsi lennék rá.

2013. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Ez ugyanez az alom szerintem : [link]
2013. aug. 16. 17:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!