Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hirdetésről?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele,hogy törzskönyv nélkül nem fajtatiszta.

Chip,oltás,féregtelenítés megvan, egy másik hirdető portálon írja,hogy a szülők diszplázia mentesek,bár nem tudom,hogy tudja-e ezt igazolni szűréssel.

Gondolom nem premium tápot kap,nálunk az kapna.

Alapjáraton nem vennék csak tenyésztőtől kutyát,de ebbe a kis szuka kölyökbe beleszerettem.



2013. aug. 14. 12:02
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem a fajtatisztaság miatt ágálunk ellene...
2013. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem senki nem mondta, hogy a törzskönyv nélküli kiskutyák nem lehetnek aranyosak. Már hogy a viharba ne, szerintem minden kiskutya aranyos. De tudni kell ésszel gondolkodni, átgondolni a tetteink következményét, ezért vagyunk emberek. Ha egy szaporítót támogatsz, az továbbra is folytani fogja a tevékenységét, és továbbra is dugig lesznek elhagyott kutyákkal az utcák, a sintértelepek és a menhelyek. Én ennek fényében nem vennék szaporítótól kölyköt. Anyáméknak is hiába papoltam, csak megvették a szaporítós vizslát, akit elképesztő cukinak tartottam első naptól, és imádok, de attól még én sosem vettem volna meg, mert ki tudja, milyen helyre kerültek/ kerülnek az almotesói meg a többi alomból született kölykök.
2013. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 zsuzsabazsa ***** válasza:
68%

Ott a telefonszám hívd fel. Az eladó a legkompetensebb abban amire te kíváncsi vagy.

Egyébként a képeken ott van az apa és az anya kutya is. Fekete rajzos az apa, ott szaladgál a védőkarral a szájában, ő nem éppen a világszépe de ott az anya kutya is az a vörös rajzos az szépnek látszik a képen. Az anyakutya több klasszissal szebb mint az apa.

Különben ha lemész megnézheted élőben is a szülőket és a kérdéseidre majd választ kapsz ott helyben.

Egyszer az a baj, ha valami olcsó és megvehető, azért gyanús némelyeknek, máskor meg az ami drága, arról meg azt mondják, hogy nem is ér annyit. Hát akkor most mi van.

Azért mert nincs származási lapja, mert esetleg nem lett kiváltva az nem jelenti azt, hogy keverék.

2013. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Első körben írtam neki üzenetet, feltettem pár kérdést. Ha válaszol majd leírom a fejleményeket. :)
2013. aug. 14. 15:18
 25/42 anonim ***** válasza:
Oké, várjuk. :)
2013. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
17%

Egy ismerősőm igazi helyről könyv stb vel vett egy németjucit. A kölyök rövid időn belül beteg lett, az a pavro vírus.

Megmaradt, de nagyon sokba volt nekik.

Az se tuti 100 % egészséges, ha mindenféle törzskönyvvel veszed. Bármi beüthet.

Meglátni és megszeretni. Vagy a szerelem első látásra választanék...

2013. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
17%
Én is törzskönyv nélkül vettem. Semmi gond nincs vele, most 8 hónapos. Okos, tanulékony, stabil idegrendszerű. Beteg sem volt eddig. Ő is szerelem volt első látásra :) Annyit tettem, hogy elmentem megnézni a szülőket és beszélgettem a tulajdonosokkal. Meggyőző volt mindkettő. Nem hiszem, hogy a törzskönyves kutyákkal soha nincs semmi gond, nem lesznek betegek, nem üt vissza a génekben ikszedik örökletesség. Szerintem teljesen túl van misztfikálva a dolog. Egyébként törzskönyv nélkül miért ne lehetne fajtatiszta? És hidd el, az enyém is prémium tápon nőtt fel eddig. Sok sikert a kutyushoz :)
2013. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
15%

13-as! Ezt te komolyan mondod?????? Hogy 20 000-ből épp kijön az oltás meg a chip ára, vagy még ennyi sem....

A chip 3.500, az oltás 1.500 féreghajtó párszáz! 8 hónap alatt nem költöttem orvosnál ennyit a kutyámra! Pedig mindent megkap, hidd el! Nem kell mindenkit lehurrogni, elijeszteni, aki nem törzskönyves kutyát vesz.

2013. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
71%
De el kell, te féleszű, mert a hozzád hasonló istenverte barmok miatt vannak dugig a menhelyek.
2013. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
22%
kispalikee, azt még tedd hozzá, hogy akinek nincs annyi pénze, hogy megfizesse a törzskönyves kutyát, annak kutya sem kell!!!!! biztos csak kínozná, ütné-vágná.
2013. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!