Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hirdetésről?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele,hogy törzskönyv nélkül nem fajtatiszta.

Chip,oltás,féregtelenítés megvan, egy másik hirdető portálon írja,hogy a szülők diszplázia mentesek,bár nem tudom,hogy tudja-e ezt igazolni szűréssel.

Gondolom nem premium tápot kap,nálunk az kapna.

Alapjáraton nem vennék csak tenyésztőtől kutyát,de ebbe a kis szuka kölyökbe beleszerettem.



2013. aug. 14. 12:02
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész megnézni,ellenőrizd le mindazt,amit állít.A kutya oltási könyvét és a szülők szűrési papírjait.
2013. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
75%
Ha nincs a kölyök brutálmód rossz körülmények között tartva, akkor nem nagyon tudsz mit nézni rajta, legyen meg minden fontos testrésze, aztán max. reménykedni tudsz. DP csak később jön ki, illetve hát igazánól minden csak később jön ki. De ennyiért kizárt, hogy szűrések is megvannak, meg chip, meg oltás, meg hogy nem elleti évente kétszer a szukáját, meg a satöbbi. Ne támogass szaporítót.
2013. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
92%

20 000-ből épp kijön az oltás meg a chip ára, vagy még ennyi sem.... Szerintem ez gáz, keress másik kutyust, ne támogasd a szaporítókat!


Tudod az én kutyusomat egy szaporítótelepről kobozták el, tenyészkannak használták. Egy évig nem volt örökbe adható utána, mert különböző egészségügyi problémái voltak és a kis lelke is hosszas rehabilitációra is szorult. Azóta is vak az egyik szemére, és még inding súlyos pénzeket kell állatorvosnál hagynom minden hónapban. Te komolyan ezt akarod támogatni???

2013. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Menj és nézd meg. Benne van, hogy problémás lesz a kölyök, mint ahogy az is hogy nem.


MINDEZEK ELLENÉRE:


Nem támogatom a szaporítást sem, de sajnos a némethujász tenyészetek is elbújhatnak a föld alá - senki nem ellenőrzi ezt a fajta tevékenységet, hogy milyen állatokat "gyártanak"????? Botrányos!!!

Ilyen helyekről még ingyen sem vennék kutyát!

2013. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
.izé ingyen sem vinnék - helyesen
2013. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
87%
Értem, hogy tetszik, tényleg szép. De ha olyan hiper-szuper is, mint ahogy leírják, ha megveszed egy szaporító munkáját támogatod, és az sehogy sem jó.
2013. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
82%
én valószinűbbnek tartom , hogy olyan tenyésztő, akik 1 éves korban eladja külföldre a kutyákat, kereső, tömegoszlató kutyáknak, illetve itthon a BM-nek, Katonaságnak. Ezek közül egyik szervezet sem kér törzskönyvet,viszont a csipő, könyök mentesség nagyon fontos. Én biztos vagyok benne, hogy a szülők meg vannak szűrve. nyilván ez nem teljes garancia. És valószinűleg azért eladók a kölykök, mert nem rendelkeznek elég ösztönnel. (jóindulatú, nem elég apportos stb.) Az utolsó képet nézve ez lehet a gond, mert egy tökös kiskutya már rá lenne cuppanva a belógatott anyagra. Jelen esetben mindkettő, de itt az egyikőjük csak nézi. Ez még nem jelenti azt, hogy a későbbiekben rendszeres foglalkozással ne lehetne felszinre hozni az ösztönöket, és jó kutyát nevelni belőlük. Csak azoknak erre nincs idejük akik ezzel foglalkoznak.
2013. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
27%
El kell menni a hirdetőhöz, megnézni h milyenek a körülmények: tiszták-e a kölykök és a szülők, jó helyük van...stb. Ha nem fajtiszta, mit számít az? A lényeg h egészséges legyen, és ez nagyon aranyos kiskutya.
2013. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
7%

Már nem azért de mi az hogy szeress bele egy másik kölyökbe inkább? Úristen.... a pofám leszakad.

Ha kínai lennél félig meg magyar, már nem lehetne téged szeretni????? Nagyon ház vagy!


Kérdező: Ha megtetszett neked ez a kutyus, amit valljunk be ennivaló kis teremtés, miért ne lehetnél te a gazdija? Ez úgy megy , hogy ha a szíved kiválasztja őt, akkor nem kell másik fajtiszta.

2013. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
62%

"Tudom,hogy nem fajtatiszta,mivel tk. nélkül hivatalosan nem lehet az"


Ez a kutya ránézésre sem az. Az egészsége pedig lutri.

2013. aug. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!