Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador retriever vélemények?...

Labrador retriever vélemények? Tartási nehézségek?

Figyelt kérdés
Kérem csak az írjon akinek már volt ilyen fajta kutyája!
2013. aug. 16. 10:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Miért lenne körültekintőbb,ha kutyavásárlás előtt a szájába rágtunk mindent,erre csak szaporítóhoz ment...


Egy normális generáció majd talán felfogja ésszel,amit a mostani felnőttek nem tudnak.

2013. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Féreg hajtásra oltásra és vizsgálatra is elvittem teljesen egésséges!
2013. aug. 24. 16:55
 23/26 anonim ***** válasza:
A "teljesen egészséges" az nem most derül ki,hanem 5 meg 8 évesen.És ezen a kivizsgáláson gondolom nem kértél pl. diszplázia szűrést,vagy szívbetegségekre szűrést,mert ha kértél volna,akkor már bőven 50-100 ezrekről beszélünk,ennyiért meg vehettél volna normális helyről is kutyát.Neked is csak az orrodig lát el a szemed.
2013. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Na jó nem szeretnék vitatkozni viszont ezt még el szeretném mondani ... Van egy angol cocker spanielem most 13 éves 15.000 Ft-ért vettem egy hobby tenyésztőtől de ahogy ti mondanátok ,,szaporítótól,, vettem . Semmi baja nincs (csak nagyot halló de ez öreg korára alakult ki) boldog életet él,szalad,játszik.Amikor ő volt 7 éves akkor vettünk egy 100.000 Ft-os Dobermannt törzskönyvel világ bajnok szülőkkel és déd szülőkkel rendelkezett a neve : Dea Del Grafixa röviden Dea. 6 évesen máj betegségben halt meg egyébként mostanában halt meg. Nagyon jó kutya volt meg is nyúzhattam sose morgott vagy harapott. És lám iszonyu jó felmenői voltak mégis beteg volt kiskorától kezdve csak most jött ki rajta :(. ennyit akartam meg mutatni hogy van olyan kutya sőt sok olyan kutya van aki kiválló kenelből származik mégis beteg...
2013. aug. 24. 18:54
 25/26 A kérdező kommentje:
Miért vegyek egy drága kutyát hogyha az olcsó még lehet hogy tovább él ?? Az ár nem minden és a felmenők sem.
2013. aug. 24. 19:03
 26/26 anonim ***** válasza:

A szaporítós kutya is lehet egészséges, a tenyésztős is beteg... csak az arány nem mindegy.

Én szép környezetből, többször oltva, féregtelenítve hoztam el szintén labit egy családtól.

Két évesen kiderült, hogy diszpláziás és epilepsziás.

Remélem a te kiskutyádnak nem lesz ilyen problémája.

2013. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!