Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire barátságos a kutyád...

Mennyire barátságos a kutyád idegenekkel? Nem féltitek a kutyátokat az idegenektől?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést, ahol két kutyát már megsebesítettek. Az egyiket úgy szúrták meg, hogy odamentek megsimogatni a kutyát.

A ti kutyátok milyen az idegenekkel? Odaszalad mindenkihez kéretlenül, vagy hívásra szalad oda, vagy csak akkor ha te engedélyt adsz rá?


2013. aug. 16. 18:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
9es vagyok. Sajnos az én kutyáimnak is csupa rossz tapasztalatai voltak az emberekkel, így érthető is, hogy az egyik miért tart tőlük, a másik meg bizalmatlan és nem enged senkit közel.
2013. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Kedves 10-es! Direkt hangsúlyoztam hogy én is hülye vagyok. :D Amúgy meg, légy szíves vázolni, hogyan állítanál le egy olyan nénit, aki IMÁDJA a kutyákat és PONT OLYAT szeretne mint az enyém?!
2013. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Mondjuk rövid pórázra veszem a kutyát, felgyorsítok és kikerülöm. Nem megyek arra amerre lakik. Nem akkor megyek ki amikor ott van. Csak nem fog 70 évesen lesprintelni. Otthon meg nem engedem be. Vagy a kutyát beengedem a házba/ bezárom a kennelbe. Olyan kutyát veszek aki nem barátságos. Kivárom azt pár hetet, hónapot amíg megtanulja a parancsokat a kutya és aztán rápszólok, hogy ne menjen oda, nézze levegőnek. Persze mindezt azután, hogy meggyőződtem, szép szóra nem hallat a nő. Ennyit csak megér hogy a kutyám ne sérüljön lelkileg.
2013. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Akkor támadott meg súlyosabban, mikor a kaput nyitottam. Nem tudtam hogy ott van (gondosan kerülöm), a szembeszomszéd autója mögül bukkant fel, ugyanis éppen zugetette az ottani kutyát. Nem tudtam kikerülni, mert a kutyám lefagyott, aztán megpróbált elrohanni. Na de nem akarom mosni magam. A "trauma" következtében (amúgy jók az idegei), hetekig szinte húztam az utcán, lefagyott és behúzta a farkát minden ember láttán. Mostanra szép eredménynek gondolom, hogy szépen jön mellettem tömegben is.
2013. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Hát akkor egy akrobata mozdulattal ugrasz vissza a kapu mögé és zárod be megint. A kutyát is felveheted ha nincs más megoldás. egy alkalomtól nem lesz semmi baja. Gáz, de a kutya fontosabb.

Amúgy még a kérdéshez annyit, hogyha barátságos kutyám lenne, akkor sem engednék közel hozzá minden idegent, hogy le tudják szúrni. Gondosan megválogatom kivel barátkozunk.

2013. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen, látod tanultam belőle. Munka van vele, de helyrehozható.
2013. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egyikük nagyon barátságos, másikuk közömbös, nem szereti ha simizik. A poén, hogy mindig őt akarják simogatni, mert a közízlés szerint ő a szebb.A gyerekek viszont általában a barátságost szeretik, aminek örülök,mert nekem fontos, hogy a következő generációt jó élmények érjék kutyákkal.
2013. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én inkább az idegeneket féltem a kutyámtól :D
2013. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az enyém közömbös, kivéve ha az idegennél kaja van, vagy autóban ül. Enni imád, de első szóra hagyja a kajáló embereket és jön, autóban utazni szintén imád, ezért minden idegen autónál, aminek nyitva van az ajtaja megáll és bámul befelé. Nem féltem, mert keverék, szóval a kutyának nem kellene, meg itt falun, ahol lakunk, nincs értéke a kutyának. Azért leszúrni a szemem láttára meg csak nem fogja senki, az durva lenne.
2013. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Egy nagyon barátságos, mindenkihez odamegy, pitizik, csak úgy jár a hátsója. Majd meghal a simogatásért.

Kettő közömbös, de idegeneknek nem ajánlatos piszkálni őket.

Egy pedig utálja az idegeneket. Egy idő után feloldódik, aki szimpatikus neki annak engedi hogy simogassa de ez nagyon ritka. A kisgyerekeket ki nem állhatja, a felnőtteket, idősebb gyerekeket megtűri. De nem igazán szereti ha macerálják.

2013. aug. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!